تجهیزات دفاتر اداری آریا چیله

یکی از حساس ترین و پیچیده ترین تصمیماتی که بسیاری از افراد در زمینه شغلی با آن مواجه خواهند شد، راه اندازی یک دفتر اداری به منظور رواج کسب و کار می باشد. این امر نیازمند انتخاب و خرید تجهیزات دفاتر اداری است. میزها، صندلی ها، کانترها و… نمونه های بارزی از تجهیزات دفاتر اداری هستند که به محض راه اندازی دفتر جای خالیشان احساس خواهد شد. در ادامه به بررسی بیشتر این ملزومات و راهنمای انتخاب آن ها می پردازیم.

مبلمان اداری به عنوان یکی از تاثیرگذارترین تجهیزات دفاتر اداری شامل وسایلی به عنوان اعضای اصلی طراحی دفتر کار و میزها، صندلی ها و قفسه های کتاب می باشند. به یاد داشته باشید که کیفیت مبلمان های اداری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زیرا غالبا این دسته از وسایل هر ۲۰ سال یک بار تعویض می گردند. مبلمان ها و تجهیزات اداری مناسب و با کیفیت نیازی به تعویض و یا تعمیر نداشته و می توانند زمینه ای را فراهم سازند که راندمان کاری را افزایش داده، موجب تقویت روحیه کارکنان و به تعویق افتادن حس خستگی آنان می گردد.

توجه داشته باشید که به عقیده بسیاری از متخصصان، سرمایه گذاری بر روی مبلمان اداری به عنوان یکی از تاثیرگذارترین تجهیزات دفاتر اداری یک سرمایه گذاری عاقلانه بر روی وجهه شرکت محسوب می شود.

خرید نیم ست اداری مالزی

پروژه های مبلمان اداری آریا چیله

مبلمان اداری

تمام محصولات و قطعات اداری که در دکوراسیون محیط های کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند، مبلمان اداری نامیده می شوند. همان گونه که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، مبلمان اداری یکی از مهم ترین بخش های تشکیل دهنده تجهیزات دفاتر اداری محسوب می شوند.

مبل های اداری یکی از پر اهمیت ترین تجهیزات دفاتر اداری هستند که دارای انواع گوناگونی شامل صندلی های اداری، مبل، میزهای اداری، انبارش های اداری و اکسسوری های اداری می باشند.

جالب است بدانید که میز های مورد استفاده در ادارات و شرکت ها خود از نظر کیفیت، کاربری، قابلیت های تنظیم و اصول ارگونومی دارای انواع مختلفی همچون میز جلسه، میز کار ایستاده، میز ناهارخوری، میز کامپیوتر، میز اداری مدرن، کانتر، میز منشی مدرن و… است.

مبل اداری - مبلمان اداری

میز اداری

میزهای اداری نیز یکی دیگر از تجهیزات دفاتر اداری هستند که در انواع و شکل های گوناگونی موجود می باشند و از جمله کاربردی ترین انواع آن ها می توان به میز مدیریت، میزهای کارمندی، میزهای گروهی، میزهای کنفرانس و… اشاره نمود.

کمدها، باکس ها و سایر ملزومات مبلمان های اداری از دیگر تجهیزات دفاتر اداری هستند که عمدتا به منظور بایگانی و نگه داری اسناد و مدارک مهم مورد استفاده قرار می گیرند.

جالب است بدانید که لوازم جانبی که تحت عنوان اکسسوری نیز شناخته می شوند، شامل طیف گسترده ای از وسایل نظیر پارتیشن ها هستند. پارتیشن ها به عنوان تقسیم‌کننده فضای مورد نظر یکی از مهم ترین تجهیزات دفاتر اداری محسوب می شوند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

میز مدیریت استاندارد

صندلی اداری

توجه به دکوراسیون داخلی محیط کار در تجهیز دفتر اداری نه تنها سبب نشاط روحیه کارمندان، بلکه به علت گذراندن زمان طولانی پشت میز و صندلی خود به میز و صندلی احتیاج دارند که علاوه بر تضمین سلامتی، از درد و خستگی آن ها بکاهد. به این ترتیب به طور غیر مستقیم، تمرکز افراد و کارمندان افزایش یافته که در نتیجه در رشد و پیشرفت آنان و بالطبع شرکت نیز موثر خواهد بود. طبق مطالعات و تحقیقات انجام شده صندلی اداری ارگونومیک که ساخت آن ها طبق اصول و قواعد است، از جمله صندلی های بسیار مناسب با کارایی بالا هستند.

صندلی کارمندی یکی از اجزای تشکیل دهنده و حائز اهمیت هر ارگانی است. صندلی اداری همانند بقیه صندلی ها که در شرکت ها و ادارات مشاهده می کنید، دارای یک سری خصوصیات برجسته و حائز اهمیت است که این صندلی را از بقیه صندلی ها متمایز می کند. به عنوان مثال استفاده از صندلی طبیِ دارای پشتی کمر و در نظر گرفتن محلی برای قرار گیری آرنج ها با دسته های قابل تنظیم به صورت دلخواه فرد، از جمله نکات اصولی ارگونومیک است که در ساخت این صندلی ها می توان به آن ها اشاره کرد.

صندلی چرخدار، صندلی کامپیوتر، صندلی انتظار، صندلی اپراتوری، صندلی کنفرانسی، صندلی آزمایشگاهی، صندلی کانتر و… از گزینه های مختلف و متنوع دیگری برای تجهیز دفتر کاری شما هستند.

خرید صندلی اداری آریا چیله

پارتیشن اداری

پارتیشن ها یکی از پر کاربردترین تجهیزات دفاتر اداری هستند که عمدتا در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن ها را در فضاهای وسیع کسب و کارها با هدف ایجاد شرایط کاری مناسب و به منظور بهینه سازی فضای موجود و افزایش راندمان کاری پرسنل به کار می گیرند. این دسته از وسایل را با استفاده از مواد اولیه گوناگونی نظیر شیشه، ام دی اف، فلز و… طراحی و تولید کرده و برای استفاده مشتریان به بازار عرضه می کنند. اما جالب است بدانید که با به کار بردن پارتیشن های شیشه ای در تجهیز دفاتر اداری می توانید زمینه ارتباط فضای متمایز شده را فراهم سازید.

لازم به ذکر است که به کارگیری پارتیشن (پاراوان) تنها محدود به فضاهای دارای وسعت زیاد نبوده و اگر فضای مورد نظر محدود باشد، امکان جداسازی آن و استفاده هوشمندانه از این محدودیت با استفاده از پارتیشن امکان‌پذیر می باشد. بی شک به کارگیری پارتیشن ها با تقسیم فضای کاری موجب تقویت تمرکز کارکنان و در نتیجه افزایش بازدهی آنان خواهد شد. پارتیشن ها فضایی را فراهم می سازند که با حفظ حریم خصوصی هر فرد، راحتی وی را فراهم نموده و موجب فعالیت کاری آزادانه وی می گردند.

انواع پارتیشن اداری

وسایل نگهداری لوازم و اسناد اداری

همواره در دفاتر کاری شرکت ها انواع مختلف اسناد، نامه ها، مدارک و… وجود دارد که برای نگهداری آن ها به تجهیزات ذخیره‌سازی اسناد و غرفه سازی نیاز خواهیم داشت. از جمله این تجهیزات که توسط شرکت چیله ارائه می شوند عبارتند از:

  • کازیه چوبی و پلاستیکی
  • قفسه و کمد
  • انواع کمدهای بایگانی
  • انواع فایل پرونده
  • قفسه کتاب و کتابخانه های مختلف
  • قفسه مجلات
  • جالباسی
  • انواع مختلف پاراوان (پارتیشن)
  • زونکن
  • سطل زباله در انواع پلاستیکی، توری و…

پایه وایت برد

در یک دفتر اداری ممکن است بخواهید اهداف و برنامه های روزانه خود را در فضایی مناسب که به راحتی بتوانید آن را ببینید، در نظر بگیرید و یا اینکه بخواهید ایده های بسیار مطرح شده در یک جلسه و یا جمع‌بندی های نهایی آن را به صورتی که برای همه افراد قابل مشاهده باشد، یادداشت کرده و قرار دهید.

صفحه ای بزرگ یا کوچک در اندازه های متنوع از استیل یا آلومینیوم، چینی یا سرامیکی، شیشه سکوریت، پلی پروپیلن و ورق وایت برد که برای نوشتن از ماژیک های مخصوص استفاده می شود را تخته وایت برد می گویند. اولین وایت برد ها از جنس ملامین ساخته شدند که نسبت به تخته گچی هزینه بیشتری داشتند. طی گذشت زمان طراحان روش جدیدی برای تولید وایت برد استفاده کردند، بدین صورت که یک ورق مغناطیسی را لعاب داده و از آن برای نوشتن استفاده می کردند. این صفحات جدید دیگر لکه نشده و لذت نوشتن را به کاربران هدیه دادند.

برای تمامی این موارد استفاده از پایه وایت برد، پایه وایت برد مغناطیسی، تابلو اعلانات جهت گزارش های روزانه و یا اطلاع رسانی در انواع مختلف کشویی و… انتخاب های مناسبی هستند که همگی این محصولات توسط شرکت چیله از بهترین متریال ارائه شده است. تابلو وایت برد مغناطیسی به عنوان یک تابلو هوشمند، علاوه بر دفاتر و ادارات، در سالن های کنفرانس و همایش، در مراکز آموزشی و حتی منازل نیز قابل استفاده است.

پایه وایت برد 725 ارائه شده توسط گروه تولیدی آریا چیله

سایر ملزومات اداری

هر شرکتی نیاز به یک سری لوازم و ملزومات اداری دارد. اگر شرکت شما دارای محیطی کوچک و یا بزرگ باشد، در هر دو صورت شما نیاز به تجهیزاتی اساسی برای تکمیل اتاق مدیریت و همچنین محیط کاری خود را دارید. گروه آریا چیله تولید کننده انواع مبلمان اداری، ملزومات اداری مورد نیاز هر ارگانی از جمله تابلو اعلانات کشویی و ساده جهت نوشتن عملکرد های ماهانه، سطل زباله و جاسیگاری در انواع پلاستیکی و فلزی و توری، وایت برد مغناطیسی، پایه وایت برد جهت نگه داری تخته وایت برد، جالباسی و پاراوان (پارتیشن اداری) در انواع متنوع متحرک با طرح و رنگ های مختلف در بهترین کیفیت تولید کرده و به دست مصرف کنندگان می رساند.

گاهی اوقات ما به تقسیم‌کننده کشو برای دسته بندی وسایل خود نیاز پیدا می کنیم. شما می توانید تمامی این وسایل را به صورت خرید اینترنتی سفارش دهید و محیط اداری خود را کامل کنید. تعداد کارمندان، تعداد بخش های اداری یک مجموعه، میزان فضا و متراژ اتاق مدیریت و دفتر کار شما و… همگی جز عوامل حائز اهمیت در تهیه و خرید ملزومات اداری هستند.

از دیگر لوازم مورد نیاز برای تجهیز دفتر اداری عبارتند از: جالباسی، جاکفشی، لوازم تحریر، (سطل اداری در انواع مختلف سطل اداری توری، سطل پلاستیکی، فلزی)، انواع کازینه (کازینه دو طبقه و کازینه سه طبقه در جنس های پلاستیکی، چوبی و فلزی) به ما می کند تا انواع برگه و اسنادی که در طول روز با آن ها سروکار داریم را دسته بندی کنیم.  

کازینه چوبی ارائه شده توسط گروه تولیدی مبلمان اداری آریا چیله با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

مرغوب ترین تجهیزات دفاتر اداری را از مبلمان اداری آریا چیله بخواهید!

اگر به دنبال بهترین ها در زمینه تجهیزات اداری هستید، آریا چیله را انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی مبل اداری آریا چیله یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز تولید و عرضه تجهیزات مورد استفاده در دفاتر اداری و فضاهای کسب و کار می باشد. 

چیله

گروه مبلمان اداری چیله با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی ، محیطی زیبا و پر نشاط را در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایجاد کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۲
۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۱

مشاوره بگیرید
ما اینجاییم
به بالای صفحه بردن