میز و صندلی اداری مناسب دورکاری

آیا شما نیز به دنبال راهنمای خرید و استفاده از میز و صندلی اداری مناسب دورکاری با طراحی شیک و با دوام هستید؟ آیا می‌دانید که زیباترین و مقاوم ترین انواع میز کارشناسی یا میز کارمندی را از کجا می توانید تهیه و خریداری کنید؟ از شما می خواهیم که در این مقاله ما را همراهی نموده و اطلاعات بسیار مفیدی را در خصوص راهنمای خرید میز و صندلی مدیریتی مناسب دور کاری به دست آورید.

یکی از مهمترین و اصلی ترین ملزومات مورد نیاز هر شرکت و سازمانی را میز و صندلی های اداری تشکیل داده است و مدیران نیز سعی دارند تا شیک ترین و راحت ترین این محصولات را برای کارمندان خود تهیه کنند. جالب است بدانید که راحتی میز و صندلی های اداری باعث می شود که کارایی و راندمان کارکنان نیز بسیار افزایش پیدا کند و همین امر سبب شده است تا بسیاری از مدیران با علاقه مندی زیادی اقدام به خرید بهترین این محصولات داشته باشند.

شما می توانید با توجه به نیازی که دارید بهترین این صندلی ها را تهیه کنید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد ویژگی ها و انواع میز و صندلی اداری مناسب دورکاری توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

میز و صندلی اداری ارزان مناسب دور کاری ارائه شده توسط گروه تولیدی آریا چیله
خرید صندلی اداری ارزان ارگونومیک مناسب دور کاری ساخته شده توسط گروه تولیدی آریا چیله

با انتخاب یک صندلی مناسب برای کار سلامت مان را تضمین کنیم

با  توجه به اینکه همه ما بازه زمانی زیادی بین ۷ الی ۹ ساعت پشت میز برای انجام کار میگذرانیم توجه به المان هایی که راحتی ما هنگام کار را تضمین می کنند حائز اهمیت است. میز و صندلی اداری مناسب یکی از این المان های مهم و حائز اهمیت است. صندلی و میزی مناسب است که راحت باشد و از لحاظ سلامتی هیچ گونه تهدیدی برای شما نداشته باشد.

این روزها به دلیل تمایل اکثر افراد و سازمان ها برای جلوگیری از اتلاف هزینه و زمان رفت و آمد و… افزایش داشته است، به همین دلیل اهمیت استفاده از میز و صندلی متناسب با نیاز و خواسته افراد با بهترین عملکرد در کارایی و راحتی آن دغدغه بساری از ما است که در ادامه به معرفی ویژگی ها آن می پردازیم.

اگر شما هم قصد خرید و استفاده از انواع مختلف میز و صندلی های اداری مناسب را دارید، توصیه می شود که مرغوب ترین و باکیفیت ترین آن را تهیه و خریداری کنید، چرا که سلامتی شما و کارمندانتان از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد و شما می توانید با انتخاب مناسب و ایده آل خود و اقدام به خرید بهترین نمونه، به سلامتی کارمندان خود کمک بزرگی را داشته باشید و راندمان کارتان افزایش دهید.

صندلی اداری طبی مناسب دور کاری
خرید صندلی اداری طبی کارشناسی مناسب دورکاری محافظ سلامت بدن

خرید پارچه مناسب صندلی اداری

لازم است بدانید که طراحان ساخت انواع میز و صندلی اداری مناسب دورکاری به آیتم ها و المان های زیادی توجه می کنند که شما هم می توانید قبل از خرید مورد نظر خود در خصوص انواع این آیتم ها اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و سپس با خیال راحت اقدام به خرید داشته باشید. از مهمترین این آیتم ها می توان به جنس پارچه ی استفاده شده در قسمت نشیمنگاه برای به حداقل رساندن تعریق و راحتی میز دورکاری و صندلی اداری ارگونومیک مناسب دورکاری اشاره کرد.

شما می توانید مرغوب ترین انواع پارچه را انتخاب کنید چرا که در این صورت می توانید استفاده طولانی تری را از این محصولات داشته و به راحتی نیز صندلی های خود را شستشو دهید. مرغوب بودن جنس پارچه ی صندلی سبب راحتی کارمندان نیز می باشد و شما می توانید در خرید مورد نظرتان به این اصل توجه ویژه ای را داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما این است که بهترین مدل میز و صندلی اداری مناسب دورکاری را از آریا چیله تهیه و خریداری کنید و قبل از خرید مورد نظر خود در مورد ویژگی های انواع صندلی کارمندی یا صندلی کارشناسی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. در نظر داشته باشید که صندلی مدیریتی با دیگر صندلی های اداری تفاوت هایی را دارد که برای شناخت بیشتر می توانید با همکاران ما در وب سایت اینترنتی آریا چیله، در تماس باشید.

اندازه متناسب میز و صندلی استاندارد ارائه شده توسط گروه تولیدی آریا چیله
صندلی های اداری قابلیت تنظیم و پشتی صندلی در زاویه مناسب بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ درجه که سبب راحتی افراد هنگام کار ارائه شده توسط گروه تولیدی آریا چیله

انواع صندلی اداری حافظ سلامت بدن

یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افراد انتخاب و خرید بهترین میز و صندلی اداری مناسب دورکاری است. صندلی های اداری بنابر ارتفاع تکیه گاهشان به سه نوع دسته بندی می شوند، تکیه گاه کوتاه، متوسط و بلند که هر کدام کارایی مربوط به خود را دارند. از نگاه ارگونومیک صندلی هایی با تکیه گاه بلند برای کار طولانی و افزایش راندمان کاری انتخاب مناسب تری هستند. شما می توانید تنوع این محصولات بسیار خارق العاده را به راحتی از وب ما مورد مشاهده قرار دهید. از مهمترین انواع این صندلی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صندلی مدیریتی
  • صندلی خانگی
  • صندلی ارگونومیک استاندارد
  • صندلی کارشناسی

حال که با انواع صندلی اداری مناسب دورکاری تا حدودی آشنا شدید، می توانید بهترین انتخاب خود را از نظر کارایی و راحتی و زیبایی این محصولات در اولویت های خرید خود قرار دهید و برای این منظور نیز می توانید از وب سایت اینترنتی چیله اقدام  به خرید کنید. شما می توانید برای انتخاب مناسب ترین انواع این محصولات، با همکاران ما در تماس باشید، سوالات خود را مطرح کرده و راهنمایی های مورد نیاز خود را به دست آورید.

خرید صندلی اداری چرخدار کامپیوتر آریا چیله
خرید صندلی اداری استاندارد کامپیوتر چیله

ویژگی های حائز اهمیت صندلی های اداری

ارگونومیک بودن صندلی های اداری مناسب دورکاری یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های بارز در انتخاب صندلی مناسب است. شما می توانید با توجه به همین ویژگی، یکی از مناسب ترین این محصولات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. از مهمترین ویژگی های صندلی های اداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی: معمولا میز های خانگی از ارتفاع و ابعاد مناسبی برخوردار نیستند به همین دلیل صندلی اداری قابل تنظیم میتواند این مشکل را حل کرده و سبب تطبیق میز و صندلی برای راحتی فرد شود.
  • قابلیت تنظیم شیب تکیه گاه: صندلی های اداری قابلیت تنظیم پشتی صندلی در زاویه مناسب بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ درجه را دارند که سبب راحتی افراد هنگام کار می شود.
  • پایه چرخان صندلی: عموما برای ما پیش آمده که هنگام کار نیاز به جا به جایی داشتیم وجود این نوع پایه زمان کار، جا به جایی مارا آسان تر می کند.
  • جنس پارچه صندلی: پارچه توری مش مورد استفاده در تکیه گاه و نشیمنگاه صندلی سبب به حداقل رساندن تعریق و عبور جریان هوا می شود.
  • دسته ها با قابلیت تنظیم دستی: بارها برایمان پیش آمده که هنگام نشستن پشت میز با مشکل هماهنگ نبودن دسته های صندلی با میز کار مواجه شده ایم. قابلیت تنظیم دستی باعث هماهنگی مچ و ساعد دست و قرار گیری صحیح آن روی میز میشود.
صندلی های اداری قابلیت در زاویه مناسب بین 100 تا 110 درجه ساخته شده توسط گروه تولیدی آریا چیله.
قابلیت تنظیم دستی باعث هماهنگی مچ و ساعد دست و قرار گیری صحیح آن روی میز در صندلی های استاندارد و طبی آریا چیله

صندلی های خانگی

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در منزل تان دورکاری انجام می دهید می توانید صندلی اداری ارزان مناسب دور کاری برای منزل و اتاق کار خود را تهیه و خریداری کنید. برای این امر نیز می توانید محصولات عرضه شده در وب سایت اینترنتی ما را مورد بررسی قرار داده و از این طریق بهترین محصول مورد نیاز خود را تهیه و سفارش دهید.

همچنین می توانید قبل از خرید نیز در مورد قیمت و ویزگی های این محصولات اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و سپس با توجه به بودجه ی در اختیار خود، معقول ترین آن را تهیه و خریداری نمایید. فراموش نکنید که سلامتی جسم شما هنگام کار در الویت قرار دارد.

اهمیت میز و صندلی اداری مناسب دورکاری در خانه

اهمیت استفاده از انواع میز و صندلی اداری مناسب دورکاری، بسیار بالا بوده و شما می توانید صحت این امر را در بسیاری از شرکت های دورکاری مورد مشاهده قرار دهید. میز و صندلی های اداری و مدیریتی از پرطرفدارترین نوع صندلی های موجود در بازار می باشد که معمولا از ابعاد و اندازه های استانداردی برخوردار بوده و با طراحی ارگونومیک سبب راحتی فرد استفاده کننده میشود.

شما می توانید با توجه به سلیقه و دکوراسیون اداره خود، اقدام به خرید صندلی اداری و استفاده از این محصولات را در وب سایت آریا چیله با تنوع بالا داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

چیله

گروه مبلمان اداری چیله با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی ، محیطی زیبا و پر نشاط را در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایجاد کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۲
۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۱

مشاوره بگیرید
ما اینجاییم
به بالای صفحه بردن