میز کارشناسی صدر ساخت آریا چیله

آشنایی با میز کارشناسی و ویژگی های آن

بی شک کارشناسان یکی از مهم ترین و زبر دست ترین پرسنل هر اداره و شرکتی هستند که حساسیت کاری آن ها باعث شده است مورد توجه مدیران و مدیران ارشد سازمان ها قرار بگیرند. همین امر موجب شده است که با توجه به نیازهای کاری تخصصی و در نظر گفتن سمت این افراد، خرید میز کارشناسی برای آن ها به ضرورتی قابل توجه تبدیل گردد. ضرورتی که بی شک موفقیت های کاری و تقویت روحیه و خستگی ناپذیری آنان را در پی خواهد داشت.

کیفیت بسیار بالای میزهای کارشناسی و قابلیت های گوناگون آنان زمینه ای را فراهم آورده است که خرید میز کارشناسی برای کسب و کارهای گوناگون از اهمیت بسیار زیادی برخوردار گردد. نحوه کار کارشناسان، فضای کاری مورد نیاز آن ها، چگونگی طراحی دفتر، میزان بودجه موجود و اطلاع از نیازهای ذخیره سازی از جمله عوامل موثر بر خرید این دسته از میزها می باشند.

منظور از میز کارشناسی چیست؟

به منظور آشنایی بیشتر با میز کارشناسی لازم است بدانید که این دسته از میزها از شرایط کلی بهتری برخوردار بوده و امکان تنظیم ارتفاع بین ۵ تا ۱۰ سانتی متر را فراهم می سازند. ارتفاع مورد نظر به قد کارشناسان استفاده کننده از این میزها بستگی دارد. بهره گیری از سیستم آرگونومیک و طراحی مهندسی از دیگر ویژگی های میز کارشناسی اداری می باشد.

این نوع میزها درست همانند میزهای مدیریت ابعاد بزرگی داشته و به دلیل دارا بودن طراحی های خاص فضای نسبتا کمتری را اشغال می کنند. به عبارت دیگر می توان گفت که صفحه، کشوها و کمدهای تعبیه شده در میز کارشناسی دارای اندازه ای بزرگ بوده و در عین حال فضای اشغالی توسط این میز در کمترین حد ممکن می باشد. قسمت استقرار تلفن و لوازم اداری مورد نیاز در این دسته از میزها به صورت جداگانه تعبیه شده است. این ویژگی موجب مرتب بودن سطح میز شده و از شلوغی بی مورد آن جلوگیری می کند.

میز کارشناسی جوان
میز کارشناسی جوان

ویژگی میز کارشناسی

همان گونه که تا به این جا اشاره کردیم، میز کارشناسی یکی از حائز اهمیت ترین میزهای اداری است که در اکثر ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از میزها ویژگی های متنوعی دارند که در ادامه به بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

  • ابعاد میز کارشناسی

گفتنی است که ارتفاع این دسته از میزها متغیر بوده و بین ۷۵ تا ۸۵ سانتی می باشد. پایه های میز کارشناسی قابل تنظیم و تغییر بوده و هر شخصی می تواند با در نظر گرفتن قد و شرایط فیزیکی خود ارتفاع این میزها را تعیین نمایند. طول استاندارد میزهای کارشناسی حدود ۹۰ تا ۲۵۰ سانتی متر و عرض استاندارد آن ها بین ۸۰ تا ۱۲۰ سانتی است. این میزها عمدتا آرگونومیک بوده و بسیار زیبا و با دوام هستند.

گفتنی است که ابعاد و اندازه میزهای کارشناسی در مقایسه با سایر میزهای مورد استفاده در فضاهای کسب و کار بزرگتر می باشد. علت این امر نیز انجام امور بسیار زیادی بر روی این نوع میزها توسط کارشناسان می باشد.

  • جنس میز

میزهای کارشناسی عمدتا با به کارگیری چوب ام دی اف ساخته می شوند. میزهای ام دی افی از استحکام و ماندگاری بی نظیری برخوردار بوده و بسیار با دوام هستند. گفتنی است که استفاده از مواد اولیه گوناگون در ساخت این میزها موجب تنوع در میان آن ها شده است. آن چه روشن است این است که مواد اولیه به کار گرفته شده در ساخت میز کارشناسی مرغوبیت و کیفیت چشمگیری دارد. جنس میزهای کارشناسی باید به گونه ای باشد که تحمل وزن اشیایی نظیر کامپیوتر و دیگر وسایل اداری برای آن دشوار و یا غیر ممکن نباشد.

گفتنی است که گاهی اوقات میزهای کارشناسی را در دو رنگ تولید کرده و به این ترتیب زیبایی قابل توجهی به آن ها می بخشند. چوب درختانی همچون گردو، راش، بلوط، ماهگون، ملچ، ونگه و… از دیگر چوب هایی هستند که استفاده از آن ها در ساخت این میزها بسیار رایج می باشد.

ساخت میزکارشناسی بر اساس اصول آرگونومیک و تناسب آن ها با دکوراسیون و فضای کسب و کار از مهم ترین نکاتی است که حین خرید باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

قیمت میز کارشناسی

میز کارشناسی صدر
میز کارشناسی صدر

 

مبلمان اداری آریا چیله، یک گام تا درخششی به یاد ماندنی!

فروشگاه اینترنتی مبل اداری آریا چیله یکی از موفق ترین و برترین فروشگاه های فعال در زمینه طراحی و تولید مبلمان های اداری است. آریا چیله به شما اطمینان می دهد که بدون نگرانی بابت قیمت میز کارشناسی بهترین و با کیفیت ترین میزها را به شما ارائه دهد. اگر آریا چیله را انتخاب کرده اید، تا موفقیت دیگر گامی باقی نخواهد ماند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

چیله

گروه مبلمان اداری چیله با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی ، محیطی زیبا و پر نشاط را در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایجاد کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۲
۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۱

مشاوره بگیرید
ما اینجاییم
به بالای صفحه بردن