انواع میز اداری

با انواع میز اداری آشنا شوید

با انواع میز اداری شامل کدام میزها می شود

انواع میزهای اداری

برای انتخاب یک میز اداری مناسب بهتر است که ابتدا با انواع میز اداری آشنا شویم.

برای انتخاب یک میز اداری مناسب از جمله زیبایی میز، کیفیت میز و همچنین فضا و اندازه میز، باید از جنس میز هم مطلع باشیم.

برای آشنایی بیشتر با انواع میز اداری و کمک به انتخاب آسان تر برای شما مطالعه ی مقاله ی زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

میز اداری مدیریتی

اتاق مدیریت اولین قسمت یک اداره یا شرکت است که نیاز به تجهیزات خاص خود را دارد ,  میزی که برای این قسمت در نظر گرفته می شود، باید ویژگی های متمایزی داشته باشد.

زیرا اصولا مدیران  کارهای اپراتوری انجام نمی دهند اما قطعا ساعت های زیادی را پشت میز سپری می نمایند سایز میز و رنگ میز و راحتی آن باید متناسب با فضا و محیط اتاق باشد. برای این منظور شرکت فضاگویا در ساخت میز اداری خود از یراق آلات برتر استفاده نموده است و باعث تفاوت و زیبایی خاصی در میز مدیریت شده است.

انواع میز اداری
انواع میز اداری

آشنایی با انواع میز اداری

میز اداری کارمندی

میزهایی که برای اتاق کارکنان استفاده می شود، می بایست به صورت مجزا به همراه کشو و مکانی برای نگهداری اسناد مهم باشد. در این صورت از فضای اتاق استفاده بهینه می شود.

همچنین باید میز کارمندی به گونه ای طراحی شود که سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ به راحتی بر روی آن قرار بگیرد. در صورتی که فضای کافی برای قرار دادن میزهای تکی نیست، بهترین کار استفاده از میز کار گروهی می باشد. شرکت فضا گویا با نوآوری هایی که در صنعت چوب و ام دی اف به وجود آورده است توانسته بهترین میز های اداری را طراحی و به مرحله تولید برساند و با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات موجبات رضایت و خشنودی کاربران و مشتریان را فراهم آورده است.

میز اداری کارمندی
میز اداری کارمندی
میز اداری کنفرانس یکی از انواع میز اداری

یکی از مهمترین قسمت های مبلمان اداری در هر شرکت و یا سازمان میز کنفرانس است. معمولا در اتاق جلسات و کنفرانس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

از آنجایی که این میز کاربرد زیادی در هر اداره دارد باید در طراحی و انتخاب آن بسیار توجه کرد. این میزها در طرح ها و مدل های مختلف و متناسب با تعداد افرادی که قرار است از آن استفاده کنند ساخته می شوند.

همانطور که می دانید این میزها فضای زیادی اشغال می کنند بنابراین حتما باید اتاق های کنفرانس فضای کافی داشته باشند. در میز کنفرانس صندلی ها به گونه ای در اطراف میز قرار می گیرند که افراد مقابل یکدیگر باشند و بتوانند به راحتی در مورد موضوعات مختلف با یکدیگر مشورت کنند. ارگونومی میز کنفرانس نیز مانند سایر میزهای اداری اهمیت زیادی دارد زیرا افراد ممکن است مجبور باشند چند ساعت متوالی پشت این میز وقت بگذرانند. معمولا برای ساخت این میزها از جدیدترین متدها و مواد اولیه استفاده می شود.

میز اداری کنفرانس
میز اداری کنفرانس

میز و صندلی های اتاق کنفرانس در اندازه های مختلفی موجود هستند که بهتر قبل از هر چیز شما فضای اتاق کنفرانس را اندازه گیری کنید و همچنین تعداد افرادی که قرار است در هر کنفرانس درون این اتاق قرار بگیرند را هم تخمین بزنید و سپس با توجه به ابعاد فضای اتاق کنفرانس و تعداد نفرات ست میز و صندلی اتاق کنفرانس را انتخاب کنید.

برای آشنایی یا خرید انواع میزهای اداری می توانید به سایت اینترنتی چیله مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید