صندلی تابوره آریا چیله مناسب برای کلینیک ها و آرایشگاه ها

صندلی تابوره چیست؟

تا به حال اسم صندلی تابوره به گوش شما خورده است؟ صندلی تابوره صندلی‌های چرخدار بدون تکیه و پشتی دار هستند که در بارها و هم‌چنین در آزمایشگاه و آرایشگاه ها از آن استفاده می‌شود. هنگامی که شما نیاز به افزایش ارتفاع در محل کار دارید، یکی از انواع صندلی‎ تابوره ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که نیاز دارید.

این نوع صندلی اجازه تنظیم برای داشتن ارتفاع و تحرک بیشتر نسبت به صندلی‎ های سنتی را می‎دهند، در حالی که آسایش و پشتیبانی کامل از بدن فرد را نیز می‎توانند در برگیرند. صندلی تابوره جک دار یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده هر شرکت، ارگان، آزمایشگاه و مکان هایی از این قیبل است. شما میتوانید جهت مشاهده انواع مختلف و اطلاع از قیمت و خرید صندلی تابوره به وب سایت اینترنتی آریا چیله مراجعه نمایید.

صندلی آزمایشگاهی ساخته شده توسط گروه تولیدی مبلمان اداری آریا چیله
خرید و قیمت صندلی آزمایشگاهی آریا چیله (صندلی اداری چرخدار) با داشتن پشتی کمر مناسب و قابل تنظیم 

 انواع صندلی تابوره

  • صندلی تابوره پزشکی
  • صندلی تابوره آرایشگاه
  • صندلی تابوره آزمایشگاه

صندلی های تابوره ای چیله با داشتن حلقه ای درست در قسمت بالایی پایه صندلی، حس راحتی و آرامش را برای کاربران به ارمغان می آورد. این دسته از صندلی ها با داشتن بالشتک اضافی محبوبیت خود را بیش از بیش حفظ کرده اند. صندلی تابوره ای ابتدا پیش مهندسان آرشیتکت (طراحی معماری) محبوبیت خود را بدست آوردند که باعث می ‎شد ساعت‎های طولانی بر روی صندلی‎های نامناسب کار طراحی را انجام دهند.

همانطور که این صندلی پشتیبانی کمی داشت، ممکن هستند باعث ناراحتی افراد شوند، به همین منظور برخی از آنها دارای پشتیبانی کمری برای ایجاد حمایت از پشت و کمر فرد نیز هستند که باعث جلوگیری از ایجاد درد و ناراحتی در ستون فقرات و گردن فرد می شود و سلامت فرد را در استفاده طولانی مدت به بهترین نحو حفظ می کند.

صندلی های تابوره ای آریا چیله با داشتن پشتی کمر مناسب و قابل تنظیم ستون فقرات فرد را در بهترین حالت نگه داشته و مانع از بروز دردهای مزمن کمر و گردن می شود. این دسته از صندلی ها با داشتن روکش چرمی و پایه های استیل کروم و رنگ ثابت و جاپایی متناسب با قد افراد با قیمت مناسب قابل سفارش در رنگ های مختلف رضایت مشتریان خود را به خوبی حفظ کرده است. چرم استفاده شده در این دسته از صندلی ضد تعریق بوده تا اثر استفاده طولانی مدت فرد دچار تعرق نشود. پارچه و یا چرم استفاده شده در این صندلی ها مانع از ورود مایعات می شود تا بافت داخلی صندلی صدمه نبیند.

اسفنج سرد استفاده شده در صندلی های آریا چیله از بهترین متریال و مواد موجود در بازار است و در اثر استفاده طولانی مدت تغییر شکل نداده و همچنان زیبایی و ظاهر خود را حفظ می کند. فوم سرد استفاده شده در این دسته از صندلی ها با داشتن قابلیت ضد تعریق باعث ایجاد حس ناخوشایند در مخاطب نمی شود.

صندلی تابوره آریا چیله با روکش چرمی
خرید صندلی تابوره ارزان چیله ساخته شده از بهترین متریال موجود در بازار و اسفنج سرد استفاده شده، در اثر استفاده طولانی مدت تغییر شکل نداده و همچنان زیبایی و ظاهر خود را حفظ می کند.

صندلی تابوره در کجا استفاده می شود؟

یکی از این وسایل مهم در زمان خرید تجهیزات آرایشگاه، صندلی تابوره آرایشگاه است. این نوع صندلی در آرایشگاه محصولی بسیار کاربردی در آرایشگاه ها و مکمل آینه در آرایشگاه می باشد. با خریداری این محصول می توانید، راحتی را به مشتری خود هدیه بدهید. این محصول کاربردی از طرفی دیگر برای ایجاد رفاه و راحتی آرایشگران طراحی شده است و با وجود آن تسلط آرایشگر و آرتیست بر روی مشتری بسیار بیش تر می شود. این محصول هم چنین در جهت اصلاح و میکاپ مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه تسلط آرایشگر بر روی مشتری بیش تر شود، به همان نسبت نتیجه رضایت بخش تر خواهد بود.

صندلی آزمایشگاهی در انواع مختلف صندلی آزمایشگاه استیل، چرم و… تولید شده و در مکان متقاوتی مانند کلینیک ها و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد. صندلی آزمایشگاهی مدارس قالبا برای انجام ازمایشات درسی دانش آموزان مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت صندلی ازمایشگاه آریا چیله مناسب بوده و خریدی لذت بخش را برای شما به ارمغان می اورد.

 اگر شما نیز قصد خرید و اطلاع از قیمت های صندلی های تابوره ای دارید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه اینترنتی چیله زده و پس از مقایسه محصولات و ازلاع از قیمت هر یک اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. برای مشاهده و یا خرید انواع صندلی می توانید به وب سایت اینترنتی چیله مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید