خرید میز گروهی مناسب

آشنایی با میز گروهی و موارد استفاده آن

یکی از کاربردی ترین و ضروری ترین وسایلی که امروزه طراحی و تولید آن در طرح ها و مدل های گوناگون بسیار متداول بوده و در عمده شرکت ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد، میز گروهی می باشد. یکی از مهم ترین مسائلی که در کسب و کارهای امروزی اهمیت بسیار زیادی یافته است، تشویق کارکنان ادارات و شرکت ها به انجام کارهای گروهی می باشد. این امر موجب تبادل اطلاعات و تجربیات شده و در نتیجه پیشرفت های بزرگی در زمینه کاری را به دنبال خواهد داشت. همین موضوع باعث شده است که کسب و کارهای زیادی نسبت به خرید میز گروهی اقدام نموده و بدین ترتیب زمینه دستیابی به ایده های فکری نوین را برای کارکنان خود فراهم سازند. انواع میز گروهی در مدل ها و طرح های مختلف برای کسب و کارهای مختلف طراحی شده اند.

منظور از میز گروهی چیست؟

میز گروهی که آن را تحت عنوان کال سنتر نیز نام گذاری می کنند، ترکیبی ساده از میزهای تک نفره و پارتیشن ها است که امروزه توانسته به یکی از پر فروش ترین و پر کاربردترین مبلمان های اداری مورد استفاده در سازمان های گوناگون تبدیل شود. میزهای گروهی باید علاوه بر دارا بودن کارایی مورد انتظار، ظرفیت لازم به منظور استفاده و تبادل نظر کارکنان اداره و یا شرکت را داشته و در عین حال هماهنگ با دکوراسیون داخلی، زیبا و جذاب باشند.

میز گروهی کارمندی و  کارشناسی

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، میزهای گروهی را با به کارگیری میزهای ساده کارمندی و پارتیشن های کوتاه می سازند. این دسته از میزها چیدمانی ۲، ۴، ۶، ۸ و ۱۰ نفره داشته و ابعاد آن ها تابع نوع کاربردشان می باشد. هنگام خرید میز گروهی جالب است بدانید که دو نوع کارمندی و کارشناسی موجود  است و به منظور استفاده مشتریان به بازار عرضه می گردند. میزهای گروهی کارمندی طولی در حدود ۱۴۰ سانتی متر دارند. این در حالی است که طول میزهای گروهی کارشناسی ۱۶۰ سانتی متر می باشد. این نوع میزها عمدتا دارای فایل ها و کشوهایی به منظور نگه داری اسناد، مدارک و لوازم مهم اداری هستند.
میزهای گروهی در دو دسته کلی در بازار موجود هستند که در ادامه به معرفی آن ها و بررسی ویژگی های هر یک خواهیم پرداخت.

کاربردهای میز گروهی در محیط های مختلف

میزهای گروهی یکی از جدیدترین و پر طرفدارترین نسل های جدید میزهای کارمندی مورد استفاده در سازمان های مختلف هستند که به دلیل برخورداری از ظاهری زیبا و مناسب و همچنین تقسیم بندی فضا بسیار کاربردی تر از سایر همنوعان خود می باشند.
در رابطه با کاربرد و خرید میز گروهی می توان گفت استفاده از این میزها غالبا در مواردی که چندین کارمند وظایفی مشابه داشته و یا مکمل یکدیگر می باشند، رایج است. این امر زمینه توزیع کابل های شبکه و تلفن را راحت نموده و امکان تبادل اطلاعات و همفکری را برای کارکنان فراهم می سازد.
از طرف دیگر می توان گفت که میزهای گروهی یکی از مناسب ترین انواع میزها برای استفاده در شرکت ها و اداراتی هستند که تعداد زیادی کارمند در آن ها مشغول به کار می باشند. استفاده از این میزها از ایجاد اختلال و بروز مزاحمت جلوگیری می نماید. به عبارت دیگر میزهای گروهی زمینه ایجاد فضایی نیمه خصوصی را برای کارکنان فراهم خواهند ساخت.

میز گروهی موج
میز گروهی موج ساخت آریا چیله

مزایای استفاده از میز گروهی

میز کار گروهی یکی از انواع مبلمان های اداری است که در صورت استفاده در موقعیت مناسب مزایای فراوانی را در پی خواهد داشت. صرفه جویی در فضای کسب و کار یکی از حائز اهمیت ترین مزایای میز گروهی می باشد. این میزها زمینه قرارگیری تعداد زیادی کارمند در فضایی محدود را فراهم نموده و بدین ترتیب هزینه های کسب و کار را تا حد قابل توجهی کاهش می دهند.
امکان تعامل اطلاعات و ایده ها با یکدیگر و در نتیجه افزایش سرعت انجام امور نمونه ای دیگر از مزیت های این میزها است. این امر موجب کاهش تعداد جلسات و مشکلات درون سازمانی شده و بازدهی کارمندان را افزایش می دهد.
امکان کنترل بیشتر روی فضای کسب و کار یکی دیگر از مهم ترین مزیت های میزهای گروهی می باشد. بدین ترتیب امکان ارتباط مدیران و کارکنان با یکدیگر فراهم شده و محیط کاری کنترل می گردد.

خرید میز گروهی مناسب با محیط

انواع مختلفی میز گروهی در بازار موچود می باشد که با توجه به شرایط محیطی می توان نوع مناسب را خریداری نمود برخی از این انواع عبارتند از:

کوبین

میزهای گروهی کوبین یکی از زیباترین میزهای طراحی شده در مبلمان های اداری مورد استفاده در شرکت ها و اداره های امروزی هستند. در ساخت این دسته از میزها پروفیل هایی دو جداره دارای ضخامت ده سانتی متری را مورد استفاده قرار می دهند. اصلی ترین ویژگی میزهای گروهی کوبین قابلیت تفکیک فضای موجود می باشد. این میزها غالبا توسط کارمندانی که مجبور به انجام وظایف خود در فضایی محدود هستند، مورد استفاده قرار داده می شود.
این دسته از میزها با به کارگیری شیشه و ام دی اف تولید شده و با توجه به نیاز مشتری ابعاد گوناگونی دارند. به هنگام خرید میز گروهی کوبین با هیچ گونه محدودیتی در انتخاب رنگ برخورد نخواهید کرد.

پرنس

پروفیل های مورد استفاده در ساخت میزهای پرنس تک جداره و دارای ضخامت ۴ سانتی متری می باشند. استفاده از این دسته از میزها به منظور تفکیک فضا در عین برخورداری از طراحی زیبا بسیار رایج می باشد. این میزها ضمن فراهم ساختن فضایی مناسب جهت تبادل اطلاعات و همفکری موجب انعطاف پذیری بیشتر کارمندان در فضای کاری و تقویت روحیه آنان می گردد.

مبلمان اداری آریا چیله، لذت تجربه خیالی راحت از خریدی موفق!

فروشگاه اینترنتی مبل اداری آریا چیله یکی از بزرگ ترین و مشهورترین فروشگاه های فعال در عرصه طراحی، تولید و عرضه مبل های داری با به کارگیری مواد اولیه و یراق آلات مرغوب و بهره مندی از کادری مجرب می باشد. با انتخاب آریا چیله لذت تجربه خیالی راحت از خریدی موفق را به خود هدیه دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

چیله

گروه مبلمان اداری چیله با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی ، محیطی زیبا و پر نشاط را در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایجاد کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۲
۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۱

مشاوره بگیرید
ما اینجاییم
به بالای صفحه بردن