انواع میز گروهی

آشنایی با انواع میز گروهی و ویژگی های آن

میز گروهی یکی از مهم ترین اجزای مبلمان های اداری مورد استفاده در سازمان ها، ادارات و شرکت ها است که بی شک نبودن آن یک نقص بزرگ بشمار می آید. انواع میز گروهی با دارا بودن مزیت هایی بی شمار نقش مهمی در موفقیت کاری سازمان و پرسنل ایفا کرده و زمینه تبادل نظر، اطلاعات و تجربیات را برای آنان فراهم می سازند. بدین ترتیب سرعت عملکرد کارکنان نیز افزایش چشمگیری خواهد داشت.
نتایج تحقیقات حاکی از آن است که کارکنان مشغول به کار در ادارات و سازمان ها ۸۰ درصد زمان کاری خود را به تنهایی مشغول به کار می باشند. ارتقا بازدهی و راندمان کاری این دسته از پرسنل در گرو ایجاد ارتباط و تبادل نظر با دیگر کارکنان می باشد. بدین منظور لازم است زمینه فعالیت های ارتباطی با اشتراک گذاری فضای کاری فراهم گردد. انواع میز گروهی می توانند نقش بسیار مهمی در تعامل بین کارکنان فعال در سازمان ایفا نموده و بازدهی آن را تا حد چشمگیری افزایش دهند.

اهمیت به کارگیری میز گروهی

در شرکت ها و سازمان های مختلف استفاده از میز گروهی به عنوان یک اصل بشمار می آی

در برخی مزایا بکارگیری این وسیله کاربردی عبارتند از:

ایجاد محیط مناسب

اعتقاد بر این است که یکی از ابزارهای کاربردی تجارت، محیط اداری مناسب است. انواع میز گروهی می توانند تناسب بسیار زیبا و چشمگیری به محیط بخشیده و موجب جلب رضایت و اعتماد ارباب رجوع شوند. محیط اداری و آن چه در این محیط به کار گرفته می شود، شخصیت کاری صاحبان کسب و کار را به نمایش می گذارد.

میز گروهی و اهمیت استفاده از آن

تقویت روابط کارکنان

انواع میز گروهی فضایی را فراهم می سازد که کارکنان به صورت همزمان امکان انجام کارهای شخصی و کارهای تیمی را داشته باشند. این میزها امکان طراحی متناسب با سطح کاری کارکنان را فراهم ساخته و موجب بهبود روابط میان آنان می شوند. بدین ترتیب تمامی پرسنل به امکاناتی نظیر شبکه، تلفن و برق دسترسی دارند، بدون این که سیمی بر روی دیوار، روی زمین و فضای میان میزها کشیده شود.

برخی مدل های میز گروهی

انواع میز گروهی رویکردی خلاقانه به منظور افزایش بهره وری، مرتب نگه داشتن محیط و امکان ساده بودن تنظیم مجدد آن می باشد. انواع میز گروهی را غالبا در دو نوع میز گروهی کوبین و میز گروهی پرنس دسته بندی می کنند. تفاوت این دو میز در یک جداره و دو جداره بودن پروفیل های مورد استفاده در ساخت آن ها و میزان ضخامت این پروفیل ها می باشد. به گونه ای که پروفیل به کار گرفته شده در ساخت میز گروهی کوبین دو جداره و دارای ضخامت ۱۰ سانتی متری می باشد. این در حالی است که این پروفیل در میزهای گروهی پرنس تک جداره بوده و ۴ سانتی متر ضخامت دارد.

ویژگی های انواع میز گروهی

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که با داشتن دفتر کاری کوچک قصد دارید از تمامی فضای موجود بیشترین استفاده ممکن را ببرید، یا به عبارت دیگر شرایطی را مهیا سازید که تعداد زیادی کارمند بدون دردسر در این محیط کوچک مشغول به کار شوند، انواع میز گروهی می توانند گزینه های خوبی برای شما باشند. در ادامه مهم ترین ویژگی های این دسته از میزهای پر کاربرد را بررسی خواهیم نمود.

  • اندازه

جالب است بدانید که انواع میز گروهی را از ترکیب میزهای کارمندی تک نفره و پارتیشن ها تولید کرده و به منظور استفاده مشتریان به بازار عرضه می کنند. این میزها که یکی از کاربردی ترین و پر فروش ترین میزهای اداری محسوب می شوند، چیدمانی ۲، ۴، ۶، ۸ و ۱۰ نفره دارند. لازم به ذکر است که نوع کاربرد این دسته از میزها مشخص کننده ابعاد آن ها است.

  • رنگ

جالب است بدانید که انواع میز گروهی را در سبک ها، طرح ها و رنگ های گوناگون ساخته و به بازار عرضه می نمایند. رنگ مورد استفاده در این نوع میزها به سلیقه کارفرما و سایر اجزای اتاق و دکوراسیون فضای کسب و کار بستگی دارد. وجود تناسب رنگی میان اجزای مبلمان های اداری علاوه بر القای حس رضایت و اعتماد به مراجعین، موجب تقویت روحیه کاری پرسنل شده و حس خستگی را از آنان دور می سازد.

  • نحوه جداسازی فضا

یکی از اصلی ترین ویژگی های انواع میز گروهی قابلیت تفکیک فضای موجود است. این دسته از میزها را غالبا در مکان هایی که کارمندان دارای وظایف مشابه مشغول به کار هستند، مورد استفاده قرار می دهند. به منظور جداسازی فضا در انواع میز گروهی می توان کمدهای زمینی و یا قفسه های زونکن خور را در میان میز ها مستقر ساخت.

  • عملکرد

وظیفه میزهای کار گروهی برقراری تعامل میان پرسنل در عین جداسازی فضا می باشد. طراحی این دسته از میزها مشخص کننده عملکرد آن ها در حین استفاده می باشد. گفتنی است که بخش های ذخیره سازی انواع میز گروهی متفاوت می باشد.

مبلمان اداری آریا چیله بهترین میزهای کار گروهی را در اختیار شما قرار می دهد!

فروشگاه اینترنتی آریا چیله با به کارگیری مرغوب ترین مواد اولیه مورد نیاز بهترین انواع میز گروهی را با مقرون ترین قیمت به شما ارائه می دهد. خرید میز گروهی با کیفیت با صرف هزینه های محدود رویایی است که با دستان هنرمند آریا چیله رنگ واقعیت گرفته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

چیله

گروه مبلمان اداری چیله با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی ، محیطی زیبا و پر نشاط را در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایجاد کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۲
۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۱

مشاوره بگیرید
ما اینجاییم
به بالای صفحه بردن