میز منشی مناسب چیله

آشنایی با خرید میز منشی

توجه به مبلمان مورد استفاده در فضای داخلی ادارات و شرکت ها یکی از عواملی است که زمینه جذابیت و موفقیت سازمان ها را فراهم می سازد. همین عوامل موجب شده اند که خرید میز منشی به یکی از مهم ترین خریدهای مورد نیاز کسب و کارها تبدیل گردد. بی شک قسمت پذیرش که محدوده کاری منشی می باشد، به علت مراجعه فراوان ارباب رجوع یکی از مهم ترین قسمت های شرکت ها و اداره ها است. بنابراین انتخاب و خرید میز منشی مناسب برای این بخش، ضمن جلب رضایت و اعتماد مشتریان، موجب تقویت روحیه کاری منشی و پیشگیری از خستگی زودرس می گردد.
نحوه طراحی این دسته از میزها باید به گونه ای باشد که مراجعین را تحت تاثیر مثبت قرار داده و زمینه ارتباط بهتر ارباب رجوع و منشی با یکدیگر را فراهم سازد. طراحی مناسب میز منشی علاوه بر مزایای نام برده موجب انتقال حس احترام به ارباب رجوع شده و نوعی حس رضایت را در وی ایجاد خواهد نمود.

اهمیت میز منشی

توجه به این نکات که میزهای منشی را در طرح ها، رنگ ها و بافت های گوناگون و با به کارگیری مواد اولیه متنوع تهیه می کنند، در هنگام خرید میز منشی بسیار حائز اهمیت می باشد. گاهی این میزها را به گونه ای طراحی و تولید می کنند که نوعی پیشخوان محسوب شده و در عین حال به عنوان پارتیشن نیز مورد استفاده قرار گیرد.
همه شما به خوبی می دانید نخستین کسی که ارباب رجوع در هنگام ورود به هر سازمانی با وی رو به رو می شود، منشی آن اداره و یا شرکت است. منشی مسئول سازمان دهی قرارهای کاری، پاسخگویی حضوری به سوالات ارباب رجوع، پاسخگویی به تلفن ها، انجام کارهای کامپیوتری و… است. بنابراین طراحی میز وی باید پاسخگوی تمام نیازهای فوق الذکر باشد.
توجه به استاندارد بودن ابعاد میز و دارا بودن تعدادی کشو به منظور قراردهی اسناد و مدارک مهم از دیگر ویژگی هایی است که به هنگام خرید میز منشی مورد توجه قرار بگیرد. در ادامه به بررسی خصوصیات مهم و حائز اهمیت در زمان خرید میز منشی خواهیم پرداخت.

در هنگام خرید میز منشی ویژگی های زیر را به خاطر داشته باشید!

هرگز به هنگام خرید میز منشی توجه به موارد زیر را فراموش نکنید:

ارگونومیک بودن

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید حین خرید میز منشی مورد توجه ویژه قرار بگیرد، ارگونومیک بودن آن است. علت این امر نیز کاهش چشمگیر مشکلاتی نظیر گردن درد، کمر درد و احساس درد در ناحیه ستون فقرات در سایه این ویژگی می باشد. از آن جا که حفظ سلامتی پرسنل یکی از بزرگ ترین دغدغه های کسب و کارهای گوناگون است، طراحی ارگونومیک میزها اهمیت زیادی یافته است.
همچنین ارتفاع این دسته از میزها باید به گونه ای باشد که زمینه قرارگیری صحیح فرد در پشت میز را بدون ایجاد هیچ دردی در ناحیه کمر فراهم نماید.

طراحی زیبا و شیک

طراحی زیبا و شیک یکی از مهم ترین ویژگی های حائز اهمیت در هنگام خرید میز منشی می باشد. همه ما به خوبی آگاهیم که دکوراسیون و چیدمان فضای کسب و کار و مبلمان اداری به کار گرفته شده در این فضا اهمیت قابل توجه و قابل تاملی دارند. از این رو خرید میز منشی شیک و جذاب یکی از اصلی ترین معیارهای صاحبان ادارات و شرکت ها است.
لازم است که این میزها با سایر اجزای فضای مورد نظر همخوانی و تناسب داشته و زیبایی چشمگیری به آن ببخشند. استفاده از میز منشی اداری دارای طراحی خاص و جالب یکی از خلاقانه ترین ایده هایی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

میز منشی مناسب با هارمونی محیط
میز منشی مناسب با هارمونی محیط
رنگ

رنگ بندی متنوع یکی از اساسی ترین ویژگی میز منشی مناسب است. تعدد و تنوع رنگ های به کار گرفته شده در ساخت این دسته از میزها زمینه ای را فراهم آورده است که در هنگام خرید میز منشی دسترسی به رنگ های مختلف بنا به سلیقه کارفرما و تناسب دکوراسیون فضا امکان پذیر باشد.
همخوانی رنگ این دسته از میزها با سایر اجزای محیط می تواند ضمن ایجاد فضایی صمیمی و دلنشین حس اطمینان را به ارباب رجوع منتقل کرده و زمینه اعتماد وی به کسب و کار را مهیا سازد.

جنس

میزهای منشی را غالبا با استفاده از مواد اولیه چوبی نظیر چوب، ام دی اف، اچ دی اف و… تهیه می کنند. همین امر موجب افزایش قیمت میز منشی و همچنین استحکام و ماندگاری آن شده است.

میزان فضای مورد نیاز

ابعاد میز منشی تابع مساحت موجود در فضای کسب و کار می باشد. در صورتی که این فضا کوچک باشد، سخت میزهای منشی کوچک در دستور کار قرار می گیرد. گفتنی است که طراحی این میزها باید به گونه ای باشد که فضای مورد نیاز منشی به منظور قراردهی سیستم کامپیوتر و ابزار کاری مورد نیاز فراهم گردد.

ارتفاع

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که هنگام خرید میز منشی باید به آن توجه شود، ارتفاع میزهای خریداری شده است. لازم به ذکر است که ارتفاع این دسته از میزها را باید ب توجه به صندلی استفاده شده در کنار ان ها مشخص نمود. قد فرد استفاده کننده نیز از اهمیت بسیار زیادی در این زمینه برخوردار است. اما به طور استاندارد می توان گفت که ارتفاع این میزها بین ۷۰ تا ۸۰ سانتی متر می باشد.

نکات مهم در ساخت میز منشی

– استفاده از روکش های ضد حریق پس از اتمام کار
– استفاده از چسب جهت اتصال قطعات مختلف به یکدیگر به جای استفاده از میخ
– ایجاد فضایی جهت عبور انواع کابل های برق و کامپیوتر
– تنوع در رنگ و عدم یکنواختی در طرح به کار رفته در میز منشی
– دسترسی آسان به تمامی نقاط میز
– ایجاد فضایی امن و راحت برای منشی به گونه ای که ارتباط منشی با ارباب رجوع به سهولت انجام شود و منشی نیازمند به برخواستن مکرر نشود.
– متحرک بودن بخش هایی مانند صفحه کیبورد کامپیوتر
– طراحی مناسب جهت سهولت در نظافت روزانه میز
– ابعاد مناسب جهت قرارگیری آسان آن در مکان مربوطه

مبلمان اداری چیله، پیشنهادی طلایی برای کسب و کارهای پیشتاز!

فروشگاه اینترنتی مبل چیله یکی از معتبرترین مراکز تولید و عرضه مبلمان اداری با به کارگیری مجرب ترین پرسنل و مرغوب ترین مواد می باشد. بهترین ها را از چیله بخواهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

چیله

گروه مبلمان اداری چیله با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی ، محیطی زیبا و پر نشاط را در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایجاد کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۲
۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۱

مشاوره بگیرید
ما اینجاییم
به بالای صفحه بردن