دفتر کار شیک

یک دفتر کار شیک چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

با توجه به اینکه هر کارمندی باید مدت زمان زیادی در محیط کار باشد، نیاز به یک دفتر کار شیک هستیم.

در طراحی دفتر کار خود تناسب رنگ را رعایت کنید

اولین نکته‌ی مهمی که در طراحی باید به آن اهمیت داده شود رنگ آمیزی است. مهم‌ترین عامل تأثیرگذار در ظاهر دفتر کار شما ، رعایت تناسب رنگ بین اجزای داخل اتاق است. رنگ های تند و زننده بیشتر مناسب سالن های غذاخوری هستند و برای دفتر کار شما مناسب نیستند. رنگ های روشن بهترین انتخاب برای شما هستند، و فقط از یک رنگ استفاده نکنید و طیف رنگی مکل هم را کنار هم قرار دهید.

رعایت هارمونی رنگ در طراحی یک نکته اصولی محسوب می‌شود. بسته به کار خود یک طیف رنگی مناسب با کار خود انتخاب کنید. بهتر است رنگ‌های ملایم را در اولویت قرار دهید. با توجه به رنگ محیط کار شما، بازدهی کارمندان هم بیشتر می‌شود.

میز و صندلی‌های دفتر کار شیک

با توجه به نوع کار شما باید میزها درجاهای منظم و مخصوص به خود قرار گیرند. درصورتی‌که میزها درجاهای مخصوص و منظم قرار نگیرند قطعاً کارهای شما آن‌جور که باید شاید و با نظم جلو نخواهند رفت و مدت زمان بسیاری از شما صرف جا به جایی و انجام امور مرتب سازی صرف می‌شود.

 

صندلی کارمندی
صندلی کارمندی

ملزومات اداری

استفاده از قفسه، شلف و دکور در دفتر کار شیک باید در ترتیب بخشیدن به محل کار شما حتماً استفاده شود. شما می‌توانید مدارک، کتاب‌ها و فایل‌های مورد نظر خود را در یک شلف قرار دهید. استفاده از شلف باعث می‌شود هنگامی که نیاز به یک مدرکی داشته باشید در کمترین زمان از درون شلف یا قفسه آن‌ها را بیابید. مکان قرار دادن شلف یا قفسه در کنار میز شما است تا دسترسی خوبی به مدارک و فایل‌ها داشته باشید.

برای مشاهده انواع مبلمان اداری و ملزومات اداری می‌توانید به سایت اینترنتی چیله مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید