تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی

راهنمای خرید مبل اداری

شاید تا به حال به این نکته توجه نکرده باشید، اما یکی از عوامل پر اهمیت و تاثیرگذار در زمینه مطرح ساختن نام اداره و اعتبار بخشی به آن خرید مبلمان اداری مناسب با محیط می باشد. دنیای امروز این گونه ایجاب می کند که صاحبان کسب و کار به منظور جلب نظر مراجعه کنندگان نسبت به خرید مبل اداری خاص و آنتیک اقدام نمایند.

نکته ای که پیش از خرید مبلمان اداری به ذهن می رسد، طرح نهایی و مفهوم کلی دیزاین فضای کسب و کار است. بدین منظور صاحبان کسب و کار باید با در نظر گرفتن فضای مورد نظر، مبلمان اداری متناسب با آن را انتخاب نموده و سپس خریداری نمایند. گفتنی است که هماهنگی رنگ، جنس و کلاسیک بودن مبلمان از عوامل مهم انتخاب این وسایل و تاثیر آن ها در فضای کاری می باشد.

با فوت و فن های خرید مطمئن آشنا شوید!

خرید مبل اداری یکی از مهم ترین گام هایی است که می تواند پیشرفت کسب و کار را تسریع کند. بی شک استفاده از آن و نحوه چیدمان اداری مناسب در فضای کسب و کار، نام شرکت یا اداره را در بین رقبا مطرح ساخته و با اعتبار بخشیدن به آن موجب جلب توجه و رضایت ارباب رجوع را فراهم می آورد.

یکی از ترفندهایی که امروزه بسیاری از شرکت های صاحب نام دنیا به آن روی آورده اند تا محیط کسب و کار خود را خاص جلوه دهند، خرید مبل اداری متناسب با محیط شرکتشان است.  می باشد. این کسب و کارها باید توجه داشته باشند که پیش از اقدام نسبت به خرید مبلمان اداری به تعیین طرح و مفهوم کلی دیزاین محل کار خود بپردازند. سپس با توجه به طرح کلی و به تناسب آن مبلمان اداری مورد نیاز خود را خریداری نمایند. از جمله مهم ترین مواردی که هنگام خرید مبل اداری باید مورد توجه قرار بگیرد، نوع مبلمان اداری ( مدرن و یا کلاسیک بودن)، رنگ مبلمان، طرح و جنس مبلمان و… می باشد.

 

نیم ست اداری ارزان قیمت
مبلمان اداری مناسب با روکش چرمی

 

نکاتی که هرگز نباید در خرید مبلمان فراموش کرد

هنگام خرید مبلمان مناسب در نظر گرفتن برخی نکات را مد نظر قرار دهید، در هنگام خرید مبلمان اداری توجه به جزئیات را فراموش نکنید. سعی کنید میزها و فایل های اداری مورد استفاده را به منظور زیبایی و جلب توجه بیشتر با کشوهای ذخیره سازی هماهنگ سازید. همسان سازی میز کانتر اداری با میزهای مورد استفاده در اتاق انتظار و صندلی های پذیرایی شاید به نظر شما نکته مهمی نباشد، اما از چشم مراجعه کنندگان پنهان نخواهد ماند. ظرافت عاملی مهم در جلب نظر مراجعین است!

ظرافت انواع مبلمان اداری شیک از مبل های مدیریتی مجلل تا مبل های راحتی مورد استفاده در شرکت ها و ادارات، زیبایی خاصی به محیط کاری بخشیده و سهم به سزایی در جلب توجه ارباب رجوع خواهد داشت.

دوام بالا مبلمان اداری 

توجه به خرید مبلمان اداری با کیفیت و با دوام از دیگر موارد مهم در این زمینه می باشد. اگرچه مبلمان های چوبی مرغوب تر بوده و در عین حال در سبک های متفاوتی عرضه می گردند، اما مبلمان شیشه ای و فلزی دارای سبکی متنوع و زیبا می باشند. انتخاب هر کدام از این مبلمان های اداری به فضای مورد نظر شما بستگی دارد.

راهنمای خرید مبلمان اداری مناسب

راهنمای خرید مبلمان اداری زمینه ای را فراهم می سازد که شما با توجه به محیط کاری و در راستای نیازهایتان نسبت به خرید مبلمان ایده آل خود اقدام نمایید. به عنوان نخستین گام تعیین کنید که مبلمان مورد نظر را برای استفاده در چه زمینه ای نیاز دارید؟ و چه کسی قرار است از این وسایل استفاده کند؟ توجه داشته باشید که بر اساس یک قانون کلی هر یک از کارکنان اداره نیازمند ۶ متر مربع فضا به منظور قراردهی مبلمان اداری و وسایل مورد نیاز خود هستند. بنابراین پیش از خرید مبلمان اداری به بررسی مواردی نظیر نوع و مساحت فضای موجود، زیبایی شناسی، عملکرد و بودجه مورد نظر و قیمت مبلمان اداری بپردازید.

عوامل مهم در خرید مبل اداری

 • جنس

  یکی از مهم ترین نکاتی که باید به هنگام چیدمان و طراحی محیط کسب و کار مورد استفاده قرار بگیرد، استفاده از مبلمان های اداری با کیفیت و متناسب با فضای مورد نظر می باشد. همین امر موجب شده است که جنس مبلمان های اداری به یکی از بزرگ ترین دغدغه های صاحبان کسب و کار و ادارات تبدیل گردد.

  شایان ذکر است که امروزه به دلیل ظاهر بینی ارباب رجوع ها طراحی و دکوراسیون اداره ها و شرکت ها اهمیت فراوانی یافته است. توجه به چیدمان محیط کاری و استفاده از بهترین مبلمان اداری دارای جنس خوب در محیط کار ضمن زیباتر شدن فضا و جلب توجه مشتری، زمینه تقویت روحیه کاری کارکنان را فراهم نموده و بدین ترتیب بازدهی آن ها را افزایش می دهد.

  بنابراین لازم است که افراد به هنگام خرید مبلمان اداری به این نکته توجه داشته باشند که خرید مبلمان اداری باید به گونه ای باشد که این وسایل شیک و در عین حال استاندارد و دارای جنس مناسب باشند، تا ضمن زیبایی بخشی به محیط، کارایی لازم را نیز داشته باشند.

  مبلمان های اداری ساخته شده از جنس چوب، ام دی اف، آلومینیوم و شیشه که صندلی های آن ها دارای پوشش چرم و یا پارچه ای مناسب است، می توانند گزینه های مناسبی برای خرید و استفاده در محیط های کسب و کار باشند.

نیمست اداری بامبو
مبلمان اداری مناسب طرح بامبو با روکش چرم
 • ابعاد

  یکی از عوامل مهم که توجه به آن در حین خرید مبلمان اداری شیک باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد، ابعاد مبلمان اداری و اصول تولید ارگونومیک آن می باشد. ابعاد و اندازه بهترین مبلمان اداری باید به گونه ای باشد که فرد استفاده کننده از آن راحت بوده و احساس خستگی و درد در ناحیه کمر، گردن، کتف و دست نداشته باشد. این دسته از وسایل اداری در صورتی که دارای ابعاد اصولی نباشند، علاوه بر ایجاد مشکلاتی برای کارکنان و راحتی آنان، زیبایی محیط را نیز به طور چشمگیری تحت تاثیر منفی قرار می دهد.

 • رنگ

انتخاب و خرید بهترین مبلمان اداری مناسب یکی از مهم ترین تصمیمات صاحبان کسب و کار می باشد. بی شک رنگ صندلی و میزها و همخوانی آن ها با محیط اطراف تاثیر به سزایی در خلق و خوی کارکنان و همچنین جلب توجه مراجعه کنندگان خواهد داشت. سعی کنید در هنگام انتخاب رنگ و خرید مبلمان اداری استانداردهای طراحی نماینده ای را در نظر داشته باشید. زیرا این استاندارد ها نیازهای ویژه یک کسب و کار را به منظور انتخاب رنگ مناسب با محیط مد نظر قرار می دهند. تلاش کنید به هنگام خرید مبلمان اداری رنگ ها را به گونه ای انتخاب کنید که مکمل یکدیگر بوده و جذابیت خاصی به محیط کاری شما ببخشند.

به منظور خرید مبلمان اداری در رنگ مناسب، میزان نور طبیعی محیط را نیز در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که رنگ انتخابی با کسب و کار شما سازگاری داشته باشد. این ویژگی ها شاید از نظر شما چندان مهم به نظر نرسد، اما تاثیر شگرفی بر موفقیت کسب و کار شما خواهد داشت.

 • قیمت مبل اداری

قیمت مبل اداری یکی از مهم ترین مولفه هایی است که افراد زمان خرید مبل اداری می بایست به آن توجه می کنند. اصلی ترین علت این موضوع بررسی توان مالی به منظور انجام یک خرید موفق است. عوامل متعددی نظیر جنس و سبک طراحی قیمت مبلمان های اداری را تحت تاثیر قرار می دهند. بی شک بالا بودن سطح کیفی جنس مبلمان زمینه افزایش قیمت آن را تشدید خواهد نمود. نوع طراحی مبلمان نیز بر قیمت آن بی تاثیر نخواهد بود.

 • تنوع مبل اداری

تنوع زیاد در مبلمان اداری زمینه ای را فراهم ساخته است که هر فردی با هر سلیقه ای بتواند آن چه را که در پی آن بوده و به آن نیاز دارد، بیابد. این موضوع همچنین موجب افزایش تقاضا برای خرید شده است. تنوع در سبک طراحی، تنوع در رنگ، جنس و قیمت عوامل ایجاد تفاوت میان مبلمان های اداری هستند.

کارایی مبلمان اداری یکی از مهم ترین نکات در رابطه با نوع آن ها می باشد. بنابراین در هنگام خرید مبل اداری توجه داشته باشید که وسایل مورد نظر را برای چه منظوری و برای استفاده در چه مکانی خریداری می کنید.

 

 • ویژگی مبل اداری

یکی از اساسی ترین ویژگی های مبل اداری نوع مواد اولیه و یراق آلات مورد استفاده در ساخت این وسایل می باشد. عمده متریال مورد استفاده در تولید مبل اداری از دوام و ماندگاری فوق العاده ای برخوردار بوده و قابلیت تمیز کردن دارند. این دسته از مبلمان را غالبا از جنس چرم، شیشه، ام دی اف و فلز طراحی و تولید نموده و به منظور استفاده مشتریان به بازار عرضه می نمایند. گفتنی است که مبلمان اداری در مقایسه با مبلمان های خانگی سبک تر بوده و حمل و نقل آن ها ساده تر است.

اگر به آن دسته از افرادی تعلق دارید که به سلامت ستون فقرات خود اهمیت می دهید، در هنگام خرید مبل اداری به استفاده از اصول ارگونومیک در طراحی آن توجه کنید. استفاده از استانداردهای روز دنیا در ساخت این وسایل موجب حفظ سلامتی شما و کارکنانتان خواهد شد. همان گونه که می دانید کارمندان مشغول به کار در شرکت ها و ادارات مختلف بخش زیادی از تایم کاری خود را در پشت میزهایشان می گذرانند. بی شک اگر این دسته از وسایل از کیفیت کافی و لازم برخوردار نباشند، گذر ساعات کاری سخت شده و علاوه بر آن دوام و ماندگاری مبلمان کاهش پیدا خواهد کرد.

یکی از مهم ترین ویژگی های مبل اداری مناسب برخورداری پایه های آن از استحکام کافی می باشد. در این صورت این وسایل در حین جا به جایی آسیب ندیده و مدت زمان بیشتری دوام خواهند آورد.

ویژگی مبلمان اداری - مبل اداری
ویژگی مبلمان اداری

مبل اداری ارزان قیمت را از آریاچیله بخواهید!

اگر شما هم به آن دسته از افرادی تعلق دارید که خرید اینترنتی مبلمان اداری را به خرید فیزیکی و دردسرهای حضور در بازار ترجیح می دهید، ما فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری آریاچیله را به شما پیشنهاد می کنیم. با یک کلیک زیبایی را مهمان همیشگی کسب و کار خود کنید!

مبلمان اداری آریا چیله

دیدگاه‌ خود را بنویسید