خرید نیم ست اداری

راهنمای خرید نیم ست اداری

نکات مهم در خرید مبلمان اداری

نیم ست های اداری که متشکل از دو مبل یک نفره و یک مبل دو نفره به همراه میز و جلو مبلی می باشند، جزء با اهمیت ترین و تاثیرگذارترین لوازم اداری به منظور زیبایی و نظم بخشیدن به دکوراسیون فضای کسب و کار محسوب می شوند. خرید نیم ست اداری و استفاده از آن موجب ایجاد فضایی ایده آل و مدرن در شرکت ها و ادارات شده و نظر ارباب رجوع را جلب می نماید.

خرید نیم ست اداری غالباً با هدف فراهم ساختن فضایی برای راحتی و آسایش کارکنان در تایم های غیر کاری صورت می پذیرد. البته نمی توان از جذابیت و زیبایی خاصی که این لوازم اداری به محیط می بخشند، چشم پوشی نمود. کم حجم بودن نیم ست های اداری آن ها را به منظور استفاده در مکان هایی نظیر اتاق مدیریت و دفاتر متعلق به مدیران مورد استفاده قرار می دهند.

نیم ست های اداری را غالباً در طرح های متنوع و رنگ های گوناگون تولید می نمایند. استفاده از نیم ست اداری به آن دسته از کسب و کارهایی که به دنبال دستیابی به فضایی شیک، منسجم، منزل و عام پسند هستند، توصیه می گردد.

خرید نیم ست اداری

قیمت، عاملی تاثیرگذار بر خرید نیم ست اداری

قیمت مبلمان اداری یکی از عوامل مهمی است که باید در هنگام خرید آن مورد توجه قرار بگیرد. مناسب بودن قیمت این دسته از مبلمان اداری بسیار حائز اهمیت است. عوامل مختلفی وجود دارند که قیمت نیم ست های اداری را تحت تأثیر قرار می دهند. مواد اولیه مورد استفاده در ساختار این وسایل و یراق آلات به کار گرفته شده در تولید آن ها از جمله مهم ترین این عوامل هستند. اگر چه بسیاری از کسب و کارها به دنبال خرید نیم ست اداری ارزان هستند، اما باید توجه داشت که پایین بودن قیمت این محصولات ناشی از بی کیفیت بودن آن ها نباشد. دوام و ماندگاری نیم ست های اداری در گرو نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید آن ها نظیر نوع پارچه می باشد.

چیدمان محیط، عاملی مهم در خرید نیم ست اداری

 پیش از اقدام نسبت به خرید نیم ست اداری ویژگی های گوناگون محیط کاری خود را بررسی نمایید. سعی کنید نیم ست مورد نیاز خود را به گونه ای انتخاب کنید که با سایر تجهیزات موجود در محیط کاری همخوانی داشته باشد. در غیر این صورت تناقض میان وسایل موجود در فضای کسب و کار نه تنها زیبایی بخش محیط نیست، بلکه نتیجه برعکس داشته و جذابیت و آرامش را از آن می گیرد.

کاربرد، یکی از عوامل حائز اهمیت در خرید نیم ست اداری

یکی از مهم ترین مطالبی که باید در هنگام خرید نیم ست اداری مورد توجه ویژه قرار بگیرد، نوع کاربرد این دسته از وسایل در فضای کسب و کار است. پیش از خرید نیم ست های اداری هدف خود از خرید و نیز فضایی که قصد دارید این وسایل را در آن قرار دهید، مشخص نمایید. به یاد داشته باشید که نوع و سبک نیم ست های انتخابی بستگی به محیط کاری و شغل شما دارد.

خرید نیم ست اداری

رنگ، عاملی مهم در انتخاب نیم ست های اداری و خرید آن ها

یکی دیگر از موارد مهمی که باید در حین خرید مبلمان اداری به آن توجه نمود، رنگ آن ها است. رنگ نیم ست انتخابی باید به گونه ای باشد که با سایر وسایل موجود در محیط همخوانی داشته و به ایجاد فضایی زیبا و آرامش بخش کمک کند. به یاد داشته باشید که فضای کسب و کار شما هویت شغل ما است. پس تمام تلاش خود را به منظور تناسب رنگ انتخابی با حوزه کاری و نیز با سایر ابزارهای موجود به کار بگیرید.

جالب است بدانید که وجود تناسب در فضا علاوه بر ایجاد آرامش در آن، موجب جلب اعتماد و رضایت مشتری به شرکت شما می گردد. پارچه های مورد استفاده در تولید نیم ست های اداری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. گفتنی است که برخی پارچه ها در عین بهره مندی از ظاهری شکیل و زیبا، مقاومت چندان زیادی نداشته و سریعاً فرسوده می شوند. بهترین پارچه های به کار گرفته شده در ساخت نیم ست های اداری پارچه های قابل شستشو هستند. نیم ست هایی که از این پارچه ها برخوردارند، به سادگی تمیز شده و نشانه های لک و چرک بر روی آن ها ماندگار نمی شود.

بسیاری از طراحان استفاده از پارچه های چرم را به انواع دیگر پارچه ها ترجیح می دهند. این نوع پارچه ها در عین بهره مندی از ظاهری شکیل و جذاب، مقاومت بسیار زیادی از خود نشان داده و در عین حال قابل شستشو است.

ابعاد، موردی تاثیرگذار بر خرید نیم ست اداری

یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر انتخاب مبلمان اداری خوب ابعاد و اندازه اجزای تشکیل دهنده آن می باشد. سعی کنید اندازه این دسته از مبلمان های اداری را به گونه ای انتخاب کنید که با ابعاد فضای مورد نظر همخوانی داشته باشد. استفاده از نیم ست های اداری بزرگ در فضایی کوچک ضمن ایجاد عدم تناسب در محیط، کارایی را به شدت کاهش می دهد. این در حالی است که به کارگیری سایز کوچک این وسایل در مکان های بزرگ نیز جذابیت محیط را به شدت تحت تأثیر منفی قرار می دهد.

خرید نیم ست اداری

تحقق رویای درخشش محیط کاری را به دستان توانمند آریاچیله بسپارید!

فروشگاه مبلمان اداری آریاچیله یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فعالان عرصه تولید و توزیع مبلمان های اداری می باشد. اگر شما هم به دنبال درخشیدن کسب و کارتان هستید، معماری مبلمان اداری خود را به آریاچیله سپرده و لذت تجربه خاص بودن را به خود هدیه دهید!

مبلمان اداری آریا چیله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

چیله

گروه مبلمان اداری چیله با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی ، محیطی زیبا و پر نشاط را در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایجاد کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۲
۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۱

مشاوره بگیرید
ما اینجاییم
به بالای صفحه بردن