فایل اداری

فایل اداری ،نظم دهنده‌ی دفتر کار

برای داشتن دفتر کار تمیز، منظم نیاز به یک فایل اداری دارید. فایل اداری در کنار مرتب بودن وسایل شما باعث افزایش بهره‌وری کارمندان شما هم می‌شود. حفظ نظم و ترتیب در فضای کوچک کار بسیار مهمی است اما با استفاده از چیدمان درست و میتوان از فضای اداری بهترین استفاده را برد.کمد و فایل اداری مشخص ترین عامل برای نظم دادن به اسناد و مدارک است. مهم ترین کارکرد فایل اداری، بایگانی مدارک، اسناد و پرونده ها و اوراق اداری است. فایل اداری نه تنها به کارهای شما نظم و ترتیب می دهد، بلکه باعث می شود تا محیط اداری شما شیک و زیبا به نظر برسد.

همیشه از جدیدترین طرح ها استفاده کنید تا کارهای اداری شما با نظم و ترتیب خاص و مورد نظر شما پیش برود. اکثر فایل های اداری به صورت کشو طراحی شده و در محیط از آن ها استفاده می شود. امروزه اکثر فایل های اداری هم ارتفاع میز بوده و به صورت دو، سه یا چهار کشویی طراحی می‌شود.

قیمت فایل اداری
قیمت فایل اداری –
آریا چیله

مهم ترین ویژگی های فایل های اداری

اندازه و سایز مناسب فایل اداری

فایل باید قابلیت نگهداری اسناد و مدارک را داشته باشد و در کنار این زیبایی هم بسیار مهم است. هم ارتفاع بودن با میز کار یکی از مهم ترین مشخصه های فایل اداری است.

حرکت آسان کشوها

راحت حرکت کردن کشوها مهم ترین مشخصه فایل های اداری است. ریل هایی که کشوها روی آن حرکت می کنند، یکی از مهم ترین مشخصه هایی است که برای فایل های اداری مدنظر گرفته شده است.

محکم بودن، مشخصه دیگر فایل های اداری

مقاومت و محکمی فایل های اداری در نگهدای اسناد و مدارک بسیار مهم بوده و باید تا حد ممکن محکم ساخته شوند.

استاندارد و اصول ساخت فایل اداری
  • ریل های نیمه بازشو برای کشوهای بالایی و تمام بازشو برای کشوهایی پایینی
  • تناسب با ارتفاع میز
  • مشخص کردن قفل مرکزی

دیدگاه‌ خود را بنویسید