انتخاب یک میز مدیریتی مناسب فضای اداری

میز مدیریتی مناسب فضای اداری چیست؟

انتخاب و خرید میز مدیریتی مناسب با توجه به نوع کاربرد، فضای موجود، نیازمندی های دفتر کار، سلیقه مدیر و اهداف مدیران همواره یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و سازمان ها بوده است. مدیریت یک سازمان و انتخاب میز مدیریت مناسب شکیل از اهمیت بسیاری برخوردار است. شما میتوانید جهت مشاهده انواع میز و صندلی مدیریت و خرید میز مدیریتی به وب سایت اینترنتی آریا چیله مراجعه فرمایید.

معرفی میز مدیریت

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت شامل عوامل زیادی است که می توان به مهمترین آن ها که میز مدیر است، اشاره کرد. در کنار آن محصولاتی همچون کتابخانه اداری، صندلی اداری، میز پذیرایی و مبل اداری و در اتاق هایی که فضا و نوع کاربری اجازه می دهد میز کنفرانس نیز در دسته محصولات اداری داخل اتاق مدیریت محسوب می شوند. تمامی تصمیم گیری های مهم و حائز اهمیت شرکت، وابسته به اتاق مدیریت است.

انتخاب یک میز مدیریتی مناسب فضای اداری

انتخاب میز مدیریت خوب و مناسب همیشه یکی از دغدغه های مدیران بوده است. نحوه چیدمان و خرید صندلی مدیریت نیز حائز اهمیت بوده و می بایست به نحوی چیده شوند که هم زیبایی را به نمایش بگذارد هم کاربردی و اصولی باشد. فضای ادارات و سازمان ها نیز مانند طراحی دکوراسیون منزل باید به دقت چینش و انتخاب شوند چرا که ساعات زیادی از روز را در این محیط های اداری حضور داریم و اگر فضا و محیط از لحاظ دکوراسیون و مبلمان اداری نامناسب باشد، کارکنان زود خسته شده و بازده کاری آنان به شدت کاهش پیدا می کند.

برای طراحی چیدمان و تجهیز دفاتر اداری، جدا از اینکه فضا کوچک است یا بزرگ است، می بایست یک محیط مناسب را داشته باشید و خلاقیت را در آن محیط به خرج ببرید. چرا که مشتریان و همکاران شما ابتدا وقتی به اداره یا سازمانتان می آیند با محیط و دکوراسیون آنجا ارزش برند شما را تخمین می زنند.

میز مدیریتی چیله
خرید میز مدیریتی – مبلمان اداری آریا چیله

رنگ میز مدیریتی

در بیشتر موارد رنگ میز مدیریت از رنگهای تیره است، چرا که جایگاه بالاتری از آن را به نمایش می گذارد. البته انتخاب و خرید میز مدیریت مناسب در رنگ های گوناگون، وابسته به سلیقه و خواست مشتری است. رنگ های تیره فضا را را شکیل تر و محیط کاری را جدی تر به نمایش می گذراند و در ورود اول مشتریان آن ها را تحت تاثیر قرار داده و نظر آن ها را به خوبی جلب می کنند. رنگ های روشن و تناژ گرم حس پاکی و تمیزی را القا کرده و حس راحتی و آرامش خیال را برای مراجعه کنندگان به ارمغان می آورد، در نتیجه انتخاب صحیح طرح و رنگ مناسب میز مدیریتی و سایر مبلمان و نیم ست اداری تاثیر بسزایی در کاهش خستگی و افزایش راندمان و بازدهی کاری کارمندان دارد.

اندازه میز مدیریتی بسته به شرایط کاری مدیر

میز مدیریت نسبت به سایر میز های اداری از جمله میز کارمندی، میز کارشناسی دارای ابعاد بزرگتری است. شرایط کاری مدیر به گونه ای است که در یک قسمت میز کامپیوتر، تقویم، کاتالوک و اغلب لوگو سازمان قرار می گیرد و باید جای خالی اضافی برای سایر کارها به صورت اختصاصی داشته باشد.

میز و صندلی آریا چیله
خرید میز مدیریت با قیمت مناسب

توجه کنید که ابعاد و اندازه میز مدیریت نباید کوچکتر یا بزرگتر از نسبتش با سایز و اندازه اتاق باشد چرا که زیبایی خود را به شدت از دست می دهد به عبارتی در تناسب با آنها باشد. اگر اندازه میز مدیریت بزرگتر از فضای اتاق باشد، حس شلختگی را به مخاطب داده و تاثیر گذار نخواهند بود و اگر بالعکس اندازه میز مدیریت کوچکتر از فضای اتاق مدیریت باشد، به چشم نیامده و کارایی نخواهد داشت.

میز های مدیریت آریا چیله ساخته شده طبق اصول ارگونومیک در جنس های متنوع چوبی (راش گردو، ماهون بلوط، گیلاس)، نئوپان، ام دی اف و… همواره در جهت جلب رضایت مشتریان خود می کوشد و محصولاتی با کفیت و دوام طول عمر بالا به آن ها می دهد.

طرح و شکل میز مدیریت

طرح و شکل که باید برای میز مدیریت انتخاب شود باید خارج از سادگی باشد. نقش و طراحی دقیق برای میز مدیریت زیبایی را به ارمغان می آورد حال اگر این نقش و طرح ها زیاد شوند و کار دست نیز باشند به سبک مبلمان اداری کلاسیک بیشتر نزدیک می شوند. مبلمان اداری کلاسیک چیله با داشتن ظرافتی باور نکردنی و لمسه کاری های زیبا و چشم نواز همواره مورد پسند کاربران قرار می گیرد.

ارتفاع میز مدیریت در حد استاندارد

ارتفاع میز مدیریت باید در حد استاندارد باشد. معمولا بین ۷۰ تا ۸۰ سانتی متر تغییر می کند اما استاندارد این ارتفاع در ۷۵ سانتی متر می باشد. اگر ارتفاع میز مدیریت نامناسب باشد فرد دچار مشکلات جدی در ناحیه دست و ستون فقرات می شود. دست های فرد هنگام نشستن پشت میز اداری می بایست به خوبی هم سطح با میز قرار بگیرد تا فرد احساس خستگی و درد در دست ها و ستون فقرات خود نداشته باشد.

میز اداری با کیفیت
خرید میز اداری با قیمت مناسب

گروه تولیدی آریا چیله با طراحی و ساخت انواع مبل اداری جهت تجهیز دفاتر اداری، یکی از بهترین فعالان در این عرصه بوده و محصولاتی با کیفیت و طول عمر بالا، همراه با طراحی های چشم نواز برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. شما می توانید جهت مشاهده و خرید انواع میز مدیریت به وب سایت اینترنتی آریا جیله مراجعه کرده و پس از مطالعه راجب خصوصیات هر یک از میز های اداری، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سادگی آن را به سبد خرید خود اضافه کنید.

میز اداری مدرن و کلاسیک چیله ساخته شده از بهترین متریال با دانش روز دنیا، همواره انتخابی برتر و کارامد در زمینه خرید مبلمان اداری و تجهیز دفاتر اداری سازمان و شرکت ها است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید