نیم ست اداری کلاسیک ساخته شده توسط دانا چیله

آشنایی با نیم ست اداری کلاسیک

شاید بهتر باشد به منظور آشنایی بهتر با نیم ست اداری کلاسیک، نخست با مفهوم نیم ست اداری آشنا شویم. شاید تا به امروز بارها و بارها نام نیم ست اداری را شنیده باشید، اما با ویژگی و کاربردهای آن آشنایی چندانی نداشته باشید.

استفاده از مبلمان های اداری به منظور جذابیت دکوراسیون داخلی شرکت ها و ادارات امری است که این روزها بسیار به چشم می خورد. نیم ست اداری مجموعه ای از مبلمان های اداری تشکیل شده از یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره در کنار جلو مبلی، میز پذیرایی و دو عدد میز عسلی می باشد. این دسته از وسایل، که غالبا در اتاق ریاست و یا مدیریت مورد استفاده قرار می گیرند، فضای کمی را اشغال می کنند. یکی از انواع نیم ست های اداری که استفاده از آن به دلیل زیبایی و کارایی فراوان در محیط های کسب و کار امروزی متداول می باشد، نیم ست اداری کلاسیک است.

تعریف نیم ست اداری کلاسیک

این مدل از جمله ظریف ترین و زیباترین نیم ست های اداری موجود در بازار است. توجه داشته باشید که منظور از ظرافت، شکنندگی این دسته از وسایل و ضعیف بودن آن ها نیست. بلکه ظرافت در این جمله به معنای وجود هماهنگی میان اجزای تشکیل دهنده نیم ست اداری می باشد.

از جمله مهم ترین ویژگی های نیم ست اداری کلاسیک می توان به ساختار کلی بدنه، رنگ و نوع پوشش و پارچه مورد استفاده در تولید آن ها اشاره نمود. بی شک همین موضوعات زمینه تمایز این نیم ست از سایر نیم ست ها را فراهم ساخته است.

نیم ست های اداری طراحی شده به سبک کلاسیک بدنه ای ساخته شده از چوب های محکم و منبت کاری شده دارند. تاج های تراشیده شده قرار گرفته در پشتی ها و یا دسته این وسایل زیبایی منحصر به فردی به آن ها و محیط کسب و کار مورد نظر می بخشد. این دسته از نیم ست ها غالبا سلطنتی بوده و خودنمایی بی نظیری دارند.

راهنمای خرید نیم ست اداری کلاسیک

نیم ست های اداری کلاسیک یکی از پر طرفدارترین نیم ست های اداری موجود در بازار هستند که در هنگام خرید آن ها باید به موارد و نکات مختلفی توجه نمود. در ادامه به بررسی برخی از این موارد خواهیم پرداخت.

  • جنس

یکی از ویژگی های تعیین کننده و مهمی که در هنگام خرید نیم ست اداری کلاسیک باید به آن توجه شود، نوع چوب مورد استفاده در تولید این سبک از نیم ست های اداری می باشد. در صورتی که چوب به کار گرفته شده در ساخت بدنه این دسته از وسایل مرغوب و با کیفیت نباشد، به هنگام منبت کاری شکسته و تحمل درج شکل های گوناگون را ندارد. این دسته از نیم ست های اداری را غالبا با استفاده از چوب های محکمی نظیر چوب نراد، چوب راش، چوب گردو و چوب بلوط می سازند. نشیمن این وسایل غالبا با استفاده از پارچه و چرم طبیعی ساخته می شود.

نیم ست اداری کلاسیک شبکه ای ساخته شده توسط آریا چیله
نیم ست اداری کلاسیک شبکه ای
  • کیفیت

از دیگر ویژگی های مهم نیم ست های اداری کلاسیک می توان به کیفیت بالای این دسته از محصولات و دوام و عمر طولانی آن ها اشاره کرد. نیم ست های اداری در صورتی که از کیفیت کافی برخوردار باشند، ماندگاری همیشگی دارند. بنابراین صرف هزینه اندکی بیشتر موجب کم شدن هزینه های تعمیر شده و بدین ترتیب ضمن کاهش هزینه های جزئی، دوام محصولات افزایش می یابد.

نیم ست اداری کلاسیک کوئین منبت ساخته آریا چیله
نیم ست اداری کلاسیک کوئین منبت
  • ابعاد

سایز و ابعاد مدلکلاسیک از دیگر موارد مهمی است که هنگام خرید این دسته از محصولات باید به آن توجه نمود. مبل های دو نفره موجود در این نیم ست دارای عرض ۱۲۰ سانتی متر و ارتفاع ۷۰ سانتی متر هستند. این مبل های دو نفره وزنی حدود ۱۵ کیلوگرم دارند. ارتفاع نشیمن مبل های دو نفره از سطح زمین تقریبا ۵۰ سانتی متر می باشد.

کاربرد نیم ست اداری کلاسیک

کار هرچه قدر هم سخت و در عین حال خسته کننده باشد، در صورتی که فضای کاری دلنشین و جذاب باشد، میزان بازدهی کارکنان افزایش یافته و روحیه آنان تقویت خواهد شد. شغل های مختلف، طالب دکوراسیون های متنوع هستند. انتخاب نیم ست های اداری مناسب با محیط کار یکی از گام های مهم دستیابی به موفقیت های کاری می باشد.

اگر به آن دسته از افراد تعلق دارید که خواهان ابهت بخشی به فضای کسب و کار خود بوده و در عین حال مساحت بزرگی را در اختیار دارید، استفاده از مدل اداری کلاسیک می تواند گزینه مناسبی برای رسیدن شما به هدفتان باشد. این دسته از محصولات شکوهی خاص به فضا بخشیده و زمینه ساز اعتماد مشتری به شما و کسب و کارتان خواهند شد. استفاده از مبل اداری کلاسیک در فضاهایی که کاملا رسمی نیستند، توصیه می گردد.

قیمت نیم ست اداری کلاسیک

تعداد اجزای تشکیل دهنده مبلمان کلاسیک، مواد اولیه مورد استفاده در ساخت آن ها و نیز طرح به کار گرفته شده در بدنه و ساختار اجزای این نیم ست از جمله مهم ترین موارد تاثیرگذار بر قیمت آن می باشد. لازم به ذکر است که جنس و نوع پارچه و چرم مورد استفاده نیز تاثیر به سزایی در قیمت مبلمان اداری کلاسیک دارد.

فروشگاه اینترنتی مبل اداری آریا چیله، انتخاب برتر، کسب و کاری معتبرتر

مبلمان اداری آریا چیله یکی از برترین فعالان عرصه تولید مبلمان و نیم ست های اداری مفتخر است که با به کارگیری مرغوب ترین مواد اولیه به ساخت نیم ست اداری آریا چیله و عرضه آن به بازار رقابت می پردازد. شما نیز اگر خواهان کسب اعتبار روز افزون در میان رقبایتان هستید، دکوراسیون فضای کسب و کار خود را به دستان توانمند آریا چیله بسپارید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید