میز مدریت مدرن و شیک

آشنایی با میز مدیریت مدرن و ویژگی های آن

امروزه یکی از مهم ترین قسمت های یک کسب و کار که وجود تجهیزات خاص در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، اتاق مدیریت است. استفاده از مبلمان های اداری خاص و میز مدیریت مدرن جلوه ای ویژه به این اتاق بخشیده و زمینه جلب اعتماد و توجه ارباب رجوع را فراهم می سازد. میز مدیریت به کار گرفته شده در این اتاق باید ویژگی هایی متمایزی در مقایسه با سایر میزهای مورد استفاده در اداره و فضای کسب و کار داشته باشد. زیرا مدیران ساعاتی طولانی را در پشت این میزها سپری نموده و در عین حال کارهای اپراتوری نیز انجام نمی دهند.

تاثیر میز مدیریت مدرن در چیدمان و دکوراسیون خاص

میزهای مدیریت باید به گونه ای طراحی شوند که علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا، استانداردهای روز دنیا را نیز رعایت نمایند. سایز و ارتفاع این میزها باید به نحوی انتخاب شود که افراد استفاده کننده از آن ها احساس راحتی کرده و از نشستن های طولانی مدت خسته نشوند. تناسب ظاهری این میزها با فضای اتاق از دیگر نکات مهمی است که باید حتما مد نظر قرار بگیرد.

میز مدیریت مدرن یکی از بهترین، زیباترین و پر طرفدارترین میزهای مدیریت است که امروزه در بسیاری از فضاهای کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از میزها موجب ایجاد فضایی آرامش بخش شده و اعتماد مشتریان به کسب و کار مورد نظر را جلب می نماید. میز مدیریت مدرن در صورت همخوانی با دکوراسیون اتاق مدیریت و دیگر اجزای موجود در این اتاق تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی محیط داخلی داشته و علاوه بر تقویت روحیه کارکنان و روابط آنان با یکدیگر و با مدیر، موجب پیدایش سبکی مدرن در اتاق مدیریت می شوند.

طراحی انی نوع میز باید به گونه ای باشد که ضمن فراهم سازی راحتی و عدم خستگی مدیر،  نیازهای کسب و کار مورد نظر را به بهترین نحو ممکن برآورده سازد.

 

میز مدیریت ممتاز
میز مدیریت ممتاز

 

راهنمای خرید میز مدیریت مدرن

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، میز مدیریت مدرن یکی از جدایی ناپذیرترین بخش های مبلمان های اداری مورد استفاده در شرکت ها و ادارات می باشد. انتخاب میز مدیریت مناسب با محیط مورد نظر شاید در گام نخست سخت به نظر برسد، اما با در نظر گرفتن مواردی نظیر مساحت فضای مورد نظر، حجم وسایل مورد نظر به منظور قراردهی بر روی میز، نور و رنگ اتاق و… می توان میز مورد نظر را به راحتی انتخاب کرده و بدون هیچ دردسری به خرید میز مدیریت مدرن پرداخت. در ادامه به بررسی راهنمای انتخاب میز اداری خواهیم پرداخت.

  • ابعاد

اگرچه تنوع در مدل ها و اندازه های میزهای مدیریت موجب شده است که سایز و ارتفاع دقیقی برای این دسته از وسایل تعیین نشود، اما در کل می توان گفت که این نوع میزها دارای ابعاد استانداردی هستند که به هنگام خرید باید مورد توجه قرار بگیرد.

این میز ها به منظور هماهنگی فرد استفاده کننده باید دارای پهنایی مناسب در بخش لبه جلویی باشد. دارا بودن عمق مناسب با استانداردهای روز دنیا از دیگر ویژگی های میز مدیریت مدرن می باشد. گفتنی است که طول این دسته از میزها بین ۱۶۰ تا ۲۰۰ سانتی متر بوده و عرض آن ها حدود ۸۰ تا ۱۲۰ سانتی متر می باشد. لازم به ذکر است که ارتفاع میز مدیریت مدرن در بازه ۷۰ تا ۱۰۰ سانتی متر است.

ارتفاع میز باید به گونه ای انتخاب شود که نه آن قدر کوتاه باشد که نیمه تنه فرد بالاتر از آن قرار بگیرد و نه آن قدر بلند باشد که فرد را کوتاه تر از حالت عادی وی نشان دهد. ابعاد میزهای مدیریت در مقایسه با سایر میزهای مورد استفاده در اداره بزرگ تر بوده و همین امر موجب شده است که شکیل تر به نظر برسند. این میزها باید فضای کافی به منظور قرار دادن وسایلی نظیر کامپیوتر، تقوم و… و در عین حال فضایی اضافه برای پذیرایی و رسیدگی به امور اداری را دارا باشند.

میز مدیریت الوند
میز مدیریت الوند
  • جنس

میز مدیریت خاص میزی است که علاوه بر دارا بودن ویژگی های بی نظیر ظاهری، ماندگاری و دوامی طولانی مدت داشته باشد. این دسته از میزها را غالبا با استفاده از ام دی اف، چوب، فلز و… ساخته و مورد استفاده قرار می دهند.

همان گونه که می دانید منحنی ها و خطوط کج در طراحی به سبک مدرنیته هیچ جایی ندارند. همین امر موجب شده است که این دسته از میزهای مدیریت در عین دارا بودن ظاهری منحصر به فرد، جزئیاتی چندان پیچیده نداشته باشند.

  • رنگ

رنگ های مورد استفاده در تولید این قبیل میزها غالبا تیره می باشد. علت این امر نیز جذابیت و شکوهی است که این دسته از رنگ ها به میزهای مدیریت می بخشند. البته این یک قانون اجباری نیست. بهترین رنگ برای استفاده در میزهای مدیریت مدرن رنگی است که هارمونی خاصی با دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر داشته و موجب جلب توجه ارباب رجوع گردد. سلیقه کارفرما نیز در این میان بی تاثیر نیست.

فروشگاه اینترنتی مبل اداری آریا چیله، پیشنهاد طلایی ما به شما!

مبلمان اداری آریا چیله با ارائه مناسب ترین قیمت میز مدیریت مدرن در مقایسه با سایر رقبا و نیز استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در ساخت این دسته از مبلمان اداری توانسته است به یکی از موفق ترین و برترین فروشگاه های عرضه مبلمان اداری مبدل شود. شما نیز اگر صد درخشش دارید، آریا چیله را برگزینید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید