میز مدیریت کلاسیک یکی از انواع میز مدیریت

آشنایی با میز مدیریت کلاسیک

مدیر اصلی ترین و مهم ترین فرد در هر مجموعه کاری است که نقش حائز اهمیتی را در پیشرفت اهداف کسب و کار بر عهده دارد. همین امر موجب شده است که انتخاب میز مدیریت نیازمند دقت و وسواس ویژه باشد. میز مدیریت کلاسیک یکی از انواع میزهایی است که مناسب استفاده در چنین فضایی می باشد. میز مدیریت کلاسیک یکی از خاص ترین سبک های مبلمان اداری مورد استفاده در اداره ها و شرکت های گوناگون می باشد که به دلیل برتری های ظاهری قادر به نمایش وجهه اجتماعی مدیران می باشد. لازم به ذکر است که امکان هماهنگی میز مدیریت مدل کلاسیک با هر نوع دکوراسیونی میسر نیست. بنابراین استفاده از این نوع میزها به منظور اثرگذاری نیازمند توجه به نکات بسیاری می باشد.

چیدمان محیط و انتخاب میز مناسب

توجه به نور و رنگ در طراحی دکوراسیون خاص مناسب با این مدل از میز مدیریت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مدیران به منظور مشرف بودن بر فعالیت های کاری کارکنان زیر دست خود نیازمند میزی مناسب و با شکوه هستند.

هارمونی پرده ها با رنگ میزها می تواند تاثیربسیار زیادی بر زیبایی و ابهت میز مدیریت مدل کلاسیک داشته باشد. تضاد رنگ پرده ها و میز نوع مدیریتی همخوانی شگفت انگیزی را در فضا ایجاد می نماید. به منظور کلاسیک تر شدن فضای کسب و کار می توان دیوارها را به رنگ روشن در آورد. این امر موجب عطف توجه ارباب رجوع به میز مدیریت کلاسیک شده و جلوه آن را چندین برابر می کند.

انتخاب دیگر اجزا و مبلمان موجود در اتاق مدیریت باید به گونه ای باشد که زمینه ایجاد هارمونی و هماهنگی را پدید آورد. بی شک وجود این مبلمان موجب نظم دهی قابل توجهی به اتاق و کارها خواهد شد. هماهنگی موجود بین این نوع میز و دیگر مبلمان اداری موجود در اتاق مدیر بازدهی مجموعه را افزایش داده و ضمن تقویت روحیه کاری مدیران، جلب اعتماد و توجه مراجعین را به دنبال داشته و امتیازی مثبت برای کسب و کار محسوب می شود. میز مدیریت با بخشیدن اعتباری چشمگیر به اتاق و شخص مدیر، شانس همکاری مراجعین با کسب و کار مورد نظر را تا حد چشمگیری افزایش می دهد.

میزمدیریت سپیدار
میزمدیریت سپیدار

اهمیت میز مدیریت کلاسیک

هنگام قرارگیری مدیران در پشت میز های مدیریت کلاسیک ناخود آگاه احساس قدرت و شکوه به آنان القا می شود. این امر موجب افزایش انرژی شده و اعتماد به نفس فرد را تا حد زیادی بالا می برد. میز مدیریت شیک موجب افزایش انگیزه کاری شده و زیبایی بسیار ویژه ای را به محیط می بخشند. تمام این ویژگی ها دست به دست هم داده اند تا خرید میز مدیریت مدل کلاسیک به یک ضرورت برای شرکت ها و ادارات تبدیل گردد.

راهنمای خرید میز مدیریت مدل کلاسیک

توجه به برخی نکات می تواند در رسیدن به یک خرید مناسب تاثرگذار باشد برخی از این نکات عبارتند از:

  • ابعاد

اندازه دقیق و مشخصی برای این دسته از میزهای مدیریت مشخص نشده است. آن چه ابعاد این نوع میزها را مشخص می کند، ابعاد فضایی است که میز مورد نظر در آن مستقر می شود. لازم به ذکر است که اطراف میزهای مدیریت کلاسیک نیازمند ۷۵ تا ۱۰۰ سانتی متر فضای آزاد می باشد. این فضا به منظور استفاده از صندلی های اداری و نیز رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد. راهنمای انتخاب میز اداری زمینه ای را فراهم می سازد که خرید میز مناسب با کسب و کار به سهولت انجام گردد.

  • جنس

میزهای مدیریت کلاسیک را عمدتا با استفاده از چوب می سازند. چوب هایی نظیر چوب گیلاس، چوب ماهون، چوب بلوط، چوب راش، چوب گردو و… مهم ترین مواد اولیه ای هستند که استفاده از آن ها در ساخت میزهای مدیریت کلاسیک بسیار رایج می باشد. اگرچه مرغوبیت نوع چوب مورد استفاده تاثیر به سزایی بر قیمت میز مدیریت در مدل کلاسیک دارد، اما زمینه دوام و ماندگاری آن را نیز فراهم می نماید.

در صورتی که بودجه کافی به منظور خرید میز مدیریت کلاسیک در اختیار ندارید، خرید میزهای تهیه شده از جنس کامپوزیت می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. سبک بودن وزن این میزها یکی از دلایل محبوبیت آن ها است.

  • شکل

اگر چه میز مدیریت شیک و کلاسیک را در اشکال گوناگونی تهیه می کنند، اما می توان گفت رایج ترین و پر طرفدارترین نوع این دسته از میزها شکل مستطیلی آن ها می باشد. بهترین گزینه به منظور استفاده در گوشه ها میزهای مدیریت L مانند است. در صورتی که مساحت اتاق شما وسیع بوده و با کمبود فضا مواجه نیستید، استفاده از میزهای مدیریت U شکل می تواند زیبایی خاصی به اتاق شما ببخشد.

میزمدیریت لمسه چیله
میزمدیریت لمسه چیله

قیمت میز مدیریت کلاسیک

بی شک عوامل گوناگونی بر قیمت میزهای مدیریت کلاسیک تاثیرگذار است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به نوع چوب و مواد اولیه به کار گرفته شده در ساختار این نوع میزها و ابعاد آن ها اشاره نمود. مبلمان اداری آریا چیله با ارائه مناسب ترین قیمت میز مدیریت در مقایسه با سایر رقبا به همراه استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت توانسته است به یکی از موفق ترین و برترین فروشگاه های عرضه مبلمان اداری مبدل شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید