میز مدیریت سلطنتی

آشنایی با میز مدیریت سلطنتی و ویژگی های آن

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قسمت های یک کسب و کار موفق میز مدیریت سلطنتی موجود در اتاق مدیریت می باشد. اهمیت میز مدیریت از گذراندن مدت زمانی طولانی پشت این میزها توسط مدیران سرچشمه می گیرد. بدون شک انتخاب میز مدیریت سلطنتی به دلیل دارا بودن شکوهی خاص نمایانگر قدرت رهبری مدیران کسب و کار می باشد. این امر زمینه جلب اعتماد و نظر ارباب رجوع را فراهم نموده و ابهت خاصی به شرکت و اداره می بخشد.

میز مدیریت بیانگر چیست؟

میزهای اداری کانونی ترین نقاط فضای شرکت ها و ادارات محسوب می شوند. این میزها بخش پر اهمیتی از بهره وری شرکت را تحت تاثیر خود قرار می دهند. مدیران می توانند با انتخاب یک میز مدیریت در سلطنتی به جای میزهایی کوچک و معمولی زمینه ایجاد تفاوتی شگفت انگیز در زمینه کسب و کار را فراهم نمایند. اگرچه روش های مشخصی به منظور انتخاب میز در نوع سلطنتی برتر در دسترس نیست، اما مدیران می توانند با در نظر گرفتن سلیقه خود و نیز دکوراسیون فضای مورد نظر نسبت به خرید بهترین میز مدیریت سلطنتی مناسب با کسب و کار خود اقدام نمایند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که یک میز مدیریت می تواند بیانگر سلیقه، شخصیت و اخلاق کاری مدیر شرکت و یا اداره باشد. میز مدیریت مدل سلطنتی دارای جزئیاتی زیبا بوده و قدرت چشمگیری به مدیر و کسب و کار مورد نظر می بخشد.

فارغ از سلیقه ها و اولویت های شخصی آن چه نقش به سزایی در انتخاب میزهای مدیریت مناسب دارد، احساس راحتی فرد استفاده کننده و سازگاری آن با دکوراسیون محیط می باشد. دارا بودن فضایی مناسب به منظور ذخیره اسناد و مدارک مهم و همچنین افزایش بهره وری از دیگر ویژگی های مهم میز های مدیریت مناسب است.

راهنمای خرید میز مدیریت سلطنتی

به منظور داشتن خریدی مناسب توجه به برخی نکات ضروری است برخی از این نکات عبارتند از:

  • جنس

همان گونه که می دانید جنس میز مدیریت نوع سلطنتی از چوب طبیعی همچون چوب گردو، چوب ماهون، چوب کاج و… است. علت این موضوع نیز زیبایی و دوام بی نظیری است که چوب های طبیعی از خود به نمایش می گذارند. اگر چه این چوب ها بسیار گران هستند، اما ماندگاری و عمر طولانی آن ها نیز در مقایسه با دیگر مواد اولیه مورد استفاده قابل توجه می باشد. در صورتی که بودجه کافی به منظور تهیه میز مدیریت مدل سلطنتی ساخته شده از چوب طبیعی را ندارید، استفاده از میزهای مدیریت سلطنتی تهیه شده از ام دی اف می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد.

  • ابعاد

میز مدیریت سلطنتی باید متناسب با نیازهای مدیران در محیط کسب و کار به منظور انجام امور اداری باشد. این دسته از میزها باید فضای کافی به منظور قرار دهی ابزارهای کاری نظیر مانیتور کامپیوتر، تقویم، کاتالوگ شرکت و …  را دارا باشند. باقی مانده فضای موجود بر روی میز باید به اندازه ای باشد که مدیر به راحتی قادر به انجام فعالیت های کاری خود باشد. توجه داشته باشید که انتخاب میز ارگونومیک که فضای لازم را به منظور انجام فعالیت های فوق الذکر فراهم نماید، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در صورتی که قصد دارید میز مورد نظر را به منظور انجام جلسات کاری نیز مورد استفاده قرار می دهید، استفاده از میزهای L مانند می تواند گزینه خوی برای شما باشد. در صورت دسترسی به فضای وسیع نیز استفاده از میزهای U شکل می تواند نمای منحصر به فردی به محیط اتاق مدیریت ببخشد.

اگرچه ابعاد مشخصی برای میز مدیریت سلطنتی در نظر گرفته نشده است، اما این دسته از میزها در مقایسه با سایر هم نوعان کلاسیک و مدرن خود ظاهر و اندازه ای بزرگ تر دارند.

مبل اداری کلاسیک
مبل اداری کلاسیک
  • هم خوانی و تناسب با محیط

مکان قراردهی میز مدیریت مدل سلطنتی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به هنگام خرید این دسته از میزها مورد توجه ویژه قرار بگیرد. بنابراین پیش از این که نسبت به خرید اقدام نمایید، مساحت اتاق مورد نظر را به دقت اندازه گیری کرده و سایر وسایل موجود در اتاق را بررسی کنید.

همخوانی میز مدیریت سلطنتی با دیگر وسایل موجود در فضای کسب وکار نظیر صندلی ها، پارتیشن ها، مبلمان و… ضمن ایجاد فضایی دلنشین و آرامش بخش موجب جلب توجه و اعتماد مراجعین خواهد شد.

  • دارا بودن فضای ذخیره سازی

یکی دیگر از پر اهمیت ترین ویژگی های میز مدیریت مدل سلطنتی وجود فضایی مناسب به منظور ذخیره سازی اسناد و مدارک مهم می باشد. وجود کشو در این دسته از میزها تاثیر به سزایی در ایجاد نظم دارد. دارا بودن قفل از امتیازات مهم این کشوها محسوب می شود. از دیگر امتیازات این میزها می توان به وجود دریچه به منظور پنهان سازی سیم ها و کابل ها اشاره نمود.

قیمت میز مدیریت سلطنتی

قیمت تابع عواملی نظیر نوع چوب مورد استفاده در ساخت این دسته از میزها و نیز یراق آلات و دیگر مواد اولیه ای است که برای تهیه میزهای مدیریت سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد. همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، در صورت عدم دسترسی به بودجه لازم جهت خرید میز مدیریت سلطنتی ساخته شده از چوب های طبیعی، می توان نسبت به خرید نوع ام دی اف آن ها اقدام نمود.

فروشگاه اینترنتی مبل اداری آریا چیله، لذت تجربه سپردن کار به کاردان!

مبلمان اداری آریا چیله با ارائه انواع میز مدیریت خاص و تهیه شده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه مورد نیاز، لذت خرید میز های مدیریت سلطنتی خاص را به شما هدیه می دهد. با اعتماد به آریا چیله درخشش شما تضمینی است!

دیدگاه‌ خود را بنویسید