میز منشی مناسب ال ساخت آریاچیله

آشنایی با میز منشی و اهمیت آن

میز منشی دسته ای از میزهای اداری است که غالبا در شرکت ها، ادارات و سازمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع میزها در طرح ها، مدل ها و رنگ های گوناگونی طراحی و تولید شده و به منظور استفاده مصرف کنندگان به بازار عرضه می گردند. جنس، رنگ، ارتفاع و ابعاد مهم ترین ویژگی هایی هستند که به هنگام خرید میز منشی می بایست مورد توجه قرار بگیرند. لازم است که رنگ این دسته از میزها با سایر ابزار موجود در فضای کسب و کار و دکوراسیون همخوانی داشته باشند.
جالب است بدانید که میز منشی مناسب یکی از اصلی ترین عناصر موجود در دفتر کار در ادارات و سازمان ها است. این میزها توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده و موجب حفظ حریم شخصی منشی و حیطه کاری وی می گردد. فراهم ساختن کارایی و راحتی اپراتور از دیگر مزایای میز منشی محسوب می گردد.
ارگونومیک بودن، طراحی زیبا، شیک و متناسب، رنگ، جنس، میزان فضای در دسترس و ارتفاع از جمله استانداردهایی هستند که توجه به آن ها منجر به خرید میزی مناسب خواهد شد. بی شک مناسب بودن میز منشی تاثیر چشمگیری در موفقیت کسب و کار و همچنین ایجاد اعتماد ارباب رجوع خواهد داشت.
میز منشی کوچک ساخت شرکت آریا چیله تولید کننده انواع مبلمان اداری
خرید میز منشی با قیمت مناسب

تفاوت میز منشی با میز کانتر

میز کانتر و میز منشی مناسب یکی از تاثیرگذارترین مبلمان داخلی ادارات هستند. علت این امر نیز از مهم بودن قسمت پذیرش کسب و کارها سرچشمه می گیرد. همان گونه که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، انتخاب صحیح این دسته از میزها می تواند زمینه جلب رضایت و اعتماد مشتری را فراهم سازد. گفتنی است که این دو میز تفاوت های قابل توجهی با یکدیگر دارند.

اصلی ترین و قابل توجه ترین تفاوتی که میان میزهای منشی و میز کانتر وجود دارد، ارتفاع آن ها است. لازم به ذکر است که ارتفاع کانترها بین ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر و ابعاد استاندارد میز منشی ارتفاعی حدود ۷۰ تا ۱۰۰ سانتی‌متر است. کانترها را غالبا به عنوان نوعی پیشخوان به منظور استفاده مشتریان برای کارهای گوناگون نظیر کارهای نوشتاری قرار می دهند.

این در حالی است که میزهای منشی تنها متعلق به شخص منشی بوده و دیگران باید نسبت به رعایت و حفظ حریم کاری وی بکوشند. عمده میزهای منشی دارای یک صندلی همراه به منظور استفاده شخص منشی هستند. اما این مسئله در مورد میزهای کانتر صادق نیست و این دسته از میزهای مورد استفاده در شرکت ها و ادارات صندلی ندارد.

گفتنی است که چگونگی اصول طراحی صندلی ارگونومیک و اهمیت استفاده از آن برای این میزها با در نظر گرفتن سایر اجزای دکوراسیون محیط مورد نظر امکان‌پذیر است. لازم به یادآوری است که میز کانتر و میز منشی علاوه بر تفاوت در ارتفاع، در ابعاد طولی و عرضی نیز متفاوت هستند.

اهمیت میز منشی مناسب

از مهم ترین دلایل اهمیت میز منشی قرارگیری آن در مقابل درب ورودی سازمان است. این امر موجب شده است که این دسته از میزها در اولین نگاه به چشم مراجعین آمده و موجب ایجاد دیدگاهی در ذهن آنان شوند. بنابراین این میز باید به گونه ای طراحی شود که دارای تناسب خاصی با دکوراسیون و فضای کسب و کار داشته باشد. از آن جا که منشی مسئولیت مدیریت ارتباط با مشتریان را عهده دار می باشد، میز منشی از اهمیت فراوانی برخوردار است.

همین امر باعث شده است که انتخاب دکوراسیون مناسب میزهای منشی یکی از مهم ترین اجزا محسوب شده و علاوه بر تاثیرگذاری بر جذب رضایت و اعتماد مشتری موجب افزایش چشمگیر پرستیژ کاری کسب و کار، شود. از آن جهت که عملکرد یک شرکت به طور قابل توجهی تابع عملکرد کارکنان آن که یکی از مهم ترین آن ها منشی است، می باشد، بنابراین میز این دسته از کارکنان شرکت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

شما می توانید جهت خرید میز اداری با قیمت مناسب با مراجعه به وب سایت آریا چیله یکی از بزرگترین تولید کنندگان مبلمان اداری، انواع مختلف میز و صندلی اداری را مشاهده کرده و پس از بررسی و مقایسه، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید.

میز منشی فانتزی ساخته شده توسط گروه تولیدی مبلمان اداری آریا چیله
خرید میز منشی با قیمت نسبتا ارزان

نحوه قرارگیری میز منشی

ضروری است که نحوه قرارگیری میز منشی موجب سلب آرامش و تمرکز کاری منشی نشود. گفتنی است که استقرار این دسته از میزها در قسمت هایی نظیر کنار درب ورودی، نزدیک پنجره، مجاورت وسایل سرمایشی و گرمایشی و مکان هایی از این قبیل زمینه اختلال در عملکرد منشی را تشدید نموده و از کارایی و کیفیت کاری او می کاهد.

یکی از موارد موثر در انتخاب و نحوه قرارگیری این دسته از میزها امکان ارتباط درست و رو در روی منشی با ارباب رجوع می باشد. تابیدن نور از پشت میز منشی به دلیل قرارگیری ارباب رجوع در مقابل آفتاب در حین صحبت با منشی نمی تواند گزینه مناسبی باشد. اشراف منشی بر تمام محیط اداره و شرکت یکی از مواردی است که باید در قرارگیری میز منشی مورد نظر واقع شود. عدم امکان دسترسی مراجعین به مکان قراردهی اسناد نیز نکته ای مهم و حائز اهمیت در این زمینه می باشد.

انتخاب رنگ میز منشی مناسب

وجود تناسب میان رنگ میز منشی مناسب اداری با سایر اجزای موجود در دکوراسیون شرکت و اداره می تواند ضمن زیبایی بخشی به محیط کاری، موجب افزایش گیرایی آن نیز گردد. هم رنگ بودن مبلمان اداری و میزهای منشی با آرم و لوگو شرکت یکی از زیباترین خلاقیت هایی است که امروزه در میان شرکت ها بسیار متداول شده است.

البته رنگ بندی این دسته از میزها به سلیقه فردی کارفرما و محیط اداری شرکت نیز وابسته است. اما به عنوان نکته ای مهم باید توجه داشت که انتخاب رنگ این میزها باید به گونه ای باشد که حس رسمی بودن فضا را سلب نکند. به کارگیری رنگ های یک دست و ملایم می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

انواع میز منشی

این میزها در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند و تقریبا برای تمامی محیط ها و شرکت ها با توجه به فضای موجود قابل استفاده و خرید هستند، از جمله برخی انواع این میزها عبارتند از:

میز منشی مدرن

این دسته از میزها یکی از زیباترین انواع میزهای منشی هستند که در ساخت آن ها از مواد اولیه ای نظیر چوب، ام دی اف، کورین، شیشه، شیشه رنگی و… بهره گرفته می شود. طراحی میز منشی مدرن، توسط متخصصان گروه تولیدی مبلمان اداری آریا چیله، منحصر به فرد بوده و زیبایی و درخشش خاصی را مهمان اتاق شما می کنند.

مدل میز منشی ال
خرید میز منشی مدرن با قیمت مناسب

میز منشی ساده

این نوع میزهای منشی دارای ظاهری ساده بوده و با استفاده از مواد اولیه ای همچون چوب، شیشه، ام دی اف و… ساخته می شوند. استحکام و مقاوت این میز ها بالا لوده و در اثر استفاده طولانی مدت دجار فرسودگی نمی شوند و همچنان کیفیت و زیبایی خود را به نحو احسن حفظ می کنند.

میز منشی کلاسیک

میزهای منشی کلاسیک یکی از مناسب ترین میزهای دارای سبک نوین هستند. این میزها دارای نمایی فوق‌العاده بوده و غالبا در سازمان هایی دارای یک یا دو منشی مورد استفاده قرار می گیرند. میز منشی کلاسیک دارای ظاهری سلطنتی و شکیل است که جلو و درخشش خاصی به محیط می دهد.

میز منشی شیک

این دسته از میزها همخوانی جذابی با محیط داشته و با دکوراسیون فضای کسب و کار سازگار می باشند. همین امر موجب شده است که زیبایی و شیک بودن خاصی به محیط ببخشند. اکثر این میزها با داشتن امکانات فوق‌العاده و کارآمد کار را برای فرد آسان کرده و موجب بروز خستگی در او نمی شوند.

مبلمان اداری آریا چیله، ضامن ایجاد کسب و کاری شیک!

با اعتماد به آریا چیله شیک بودن و زیبایی را به محیط کسب و کار خود هدیه دهید. فروشگاه اینترنتی مبل اداری آریا چیله یکی از بزرگ‌ترین فعالان عرصه طراحی، تولید و عرضه مبلمان اداری در شکل ها و طرح های شیک و جذاب می باشد. خاص باشید تا در ذهن ارباب رجوعتان ماندگار شوید. شما می توانید جهت خرید انواع مختلف میز و صندلی اداری و مبل اداری، به وب سایت اینترنتی آریا چیله مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید