میز کانتر ندا ساخت آریاچیله

معرفی میز کانتر، کاربردها و مزایای آن

میز کانتر سازه ای با طراحی خاص به منظور قرارگیری در جلوترین قسمت پروموشن کسب و کارها می باشد. این دسته از میزها ابزاری فوق العاده و چند منظوره برای انجام تبلیغات بوده و بسیار کاربردی می باشند. میزکانتر دارای اسکلت بندی قفسه ای بوده و به کارگیری آن در ادارات و شرکت ها با هدف نگه داری کاتالوگ ها، بروشورها و… است. این میزها زمینه دسترسی سریع و آسان به بروشورهای تبلیغاتی و کاتالوگ ها را فراهم نموده و به این ترتیب موجب ایجاد نظمی خاص در فضای مورد نظر می شود.

میزهای کانتر عمدتا در دو نوع تاجدار و یا فاقد تاج طراحی و تولید شده و سپس به منظور استفاده مشتریان به بازار عرضه می گردند. نوع تاجدار میز کانتر را غالبا با هدف سمپلینگ در اداره و یا شرکت ها مورد استفاده قرار می دهند. این امر موجب شده است که این میزها را تحت عنوان میز سمپلینگ نیز شناخته شود.

ویژگی میز کانتر مناسب

با استفاده از میز کانتر دیگر نیازی به حمل و نقل کالاهای نمایشگاهی دارای وزن سنگین نیست. این میزها ابزارهایی کاربردی به منظور استفاده در غرفه های برپا شده در نمایشگاه ها بوده که با هدف ارائه اطلاعات سمپلینگ سازمان ها، پروموشن فروش کالا و نیز خدمات به کار گرفته می شود.

میزهای کانتر را در انواع مختلفی طراحی و عرضه می کنند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به میز کانتر تاجدار، میز های کانتر بدون تاج، میزهای کانتر دو نفره، میزهای کانتر تک نفره و… اشاره نمود. هر کدام از میزهای نام برده شده ویژگی ها و کارایی های خاص خود را دارند. به عنوان مثال میز کانتر اداری تک نفره به دلیل کوچک بودن ابعاد موجب اشغال فضای ناچیزی شده و به راحتی قابل حمل و نقل و جا به جایی است، بنابراین می تواند گزینه ای مناسب برای رفع نیازهای مشتریان باشد.

کاربرد و مزایای استفاده از میز کانتر

همان گونه که پیش تر اشاره کردیم، میزهای کانتر یکی از پر استفاده ترین میزهای اداری هستند که به منظور نگه داری کاتالوگ ها، پوسترها، بروشورها و… مربوط به سازمان ها و ادارات به کار گرفته می شوند و همچنین اسقرار کارمندان بخش پذیرش مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این میزها در ادارات، بانک ها، مراکز پزشکی، نمایشگاهی، باجه های فروش بلیط، غرفه های راه اندازی شده با هدف تبلیغات اپلیکیشن در ایستگاه های مترو  و حتی فضاهای باز رایج می باشد. این میزها امکانی را فراهم می سازد تا کسب و کارها در چهارچوبی دارای انسجام و جذاب با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و تبلیغات گسترده و موفقی را برای کالاها و خدمات خود انجام دهند.

میز کانتر یاسین
میز کانتر یاسین

اهمیت و ویژگی میز کانتر مناسب در مجموعه های مختلف

این میزها موجب مطلوب بودن کیفیت اطلاع رسانی به مشتریان شده و زمینه ارتباط درست با مشتری را فراهم می سازند. استفاده از میزهای کانتر موجب می شود که بازاریاب انرژی کمتری صرف نموده و نگه داری بروشورها و کاتالوگ ها برای وی دشوار نباشد. گفتنی است که میزهای کانتر به گونه ای طراحی شده اند که مشتریان سریعا با آن ها ارتباط برقرار نموده و نسبت به برداشتن بروشور و یا کاتالوگ مورد نظر خود اقدام می نمایند. نا گفته نماند که به کارگیری میز کانتر پرستیژ بالایی را به کسب و کار مورد نظر خواهد بخشید. بدین ترتیب ضمن ماهیت بخشیدن به کار اداره و سازمان مورد نظر، شان و منزلت مشتریان حفظ شده و از جانب کسب و کار مورد نظر مورد احترام واقع شده اند. همین امر موجب افزایش اعتماد آنان به افراد و سازمان ها می گردد.

جنس و قیمت

بدنه میزهای پر کاربرد کانتر را غالبا از جنس آلومینیوم و صفحات قرار گرفته بر روی بدنه آن را با استفاده از ام دی اف می سازند. گفتنی است که صفحات مذکور قابلیت تا شدن داشته و در اکثر مواقع دو طرف آن ها منحنی می باشد.گفتنی است که جلویی ترین قسمت میزهای کانتر که از پلات و لمینت ساخته شده و اتصال آن به بدنه سازه توسط نوارهای مغناطیسی صورت می پذیرد، محل قراردهی پوسترها، کاتالوگ ها و بروشورهای تبلیغاتی است. قیمت میز کانتر تابع عواملی نظیر جنس و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت میز و ابعاد آن می باشد.

انواع میز های کانتر

میزهای کانتر انواع متفاوتی دارند از جمله پراستفاده ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  بانکی

میزهای کانتر مورد استفاده در بانک ها در دو نوع کلی ایستاده و نشسته موجود هستند. نوع میز انتخابی به مدت زمان انجام کارهای اداری مشتری و فضای موجود بستگی دارد. گفتنی است که میزان بودجه تخصیصی نیز در این مورد حائز اهمیت می باشد.

  •  اداری

میز کانتر ندا
میز کانتر ندا
  •  نمایشگاهی

میزهای کانتر که آن ها را میز پیشخوان نیز می نامند، یکی از اصلی ترین ارکان غرفه های نمایشگاهی به منظور ارائه کالا، خدمات و اطلاعات می باشند. این میزها در دو نوع زیر موجود هستند:

  • استند میز کانتر تک نفره
  • استند میز کانتر دو نفره
  • میز کانتر شرکت های تجاری

این دسته از میزهای کانتر را عمدتا در قسمت پذیرش و تبلیغات شرکت های تجاری مورد نظر به کار می گیرند. این میزها زیبایی خاصی به فضای مورد نظر بخشیده و باعث ایجاد حس اعتماد در ارباب رجوع می شوند.

مبلمان اداری آریا چیله، پیشنهادی ویژه برای سخت پسندان!

فروشگاه اینترنتی مبل اداری آریا چیله یکی از برترین مراکز تولید و عرضه مبلمان اداری می باشد که از ابتدای فعالیت کاری خود تا کنون توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را کسب نماید. شما نیز اگر سخت پسند و خاص پسند هستید، به آریا چیله اعتماد کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید